Пем Ґрієр

Увійти через
Реєстрація
 

Пем Ґрієр
 
Пем Ґрієр (Pam Grier)
Дата народження: 26 травня 1949 1949-05-26
Біографія
 

 Американська актриса.

Пем Грієр народилася 26 травня 1949 року в Вінстон-Сейлемі, що в Північній Кароліні, в родині армійського механіка Кларенса Грієра і медсестри Гвендалин Самуельс, де крім Пем було ще троє дітей. До 18 років Пем жила вже в Денвері (штат Колорадо), де закінчила East High School і Metropolitan State College. В цей же час відбувається одне з перших появ Пем на великій аудиторії - вона бере участь в конкурсі «Міс університет Колорадо». За деякими відомостями одного з перших її робіт, так чи інакше пов'язаної з кінематографом є ​​робота телефоністки в кінокомпанії American International Pictures. Першим її фільмом став фільм 1970 року «За лялькової долиною» режисера Русса Мейєра. У 1971 році вона знімається у фільмі Джека Хілла Будинок великої ляльки, що поклав початок її акторської кар'єри.

У 1972 році Пем знялася у фільмі «Люди сутінків», де вона зіграла сексуальну жінку-кішку. Роком пізніше вона була задіяна у фільмі «Арена», що розповідає про жінок-гладіаторів. У 1977 році Пем знімається у фільмі «Брудний світло» режисера Річарда Прайора. Фільм був більш серйозним у порівнянні з попередніми, проте так і не дозволив актрисі вийти у велике кіно. В результаті цього наступним фільмом за участю Пем Грієр став фільм 1981 року «Форт Апачі Бронкса», де вона виконала роль повії. Однак безліч сцен з її участю було вирізано при виробництві монтажу.

Успіх до Пем приходить з фільмом 1983 «Саме так зло і приходить», в основу якого було покладено розповідь Рея Бредбері. Їй дісталася роль без слів так званої «найкрасивішою жінкою в світі», яку у фільмі уособлює відьма. У 1986 році вийшов науково-фантастичний фільм «Віндікатор» режисера Жана-Клода Лорда. Далі брала участь в телесеріалі «Поліція Майамі», у фільмі за участю Стівена Сігала «Над законом». В цьому ж році (1988) доктора виявили у Пем рак і пророкували їй 1,5 року життя. [1] На початку дев'яностих Пем бере участь у фільмі «Клас-1999», зігравши робота-вчительку, і в фільмі «Неймовірні пригоди Білла і Теда».

У 1996 році Пем знімається в гангстерському фільмі «Оригінальні гангстери» разом з Джимом Брауном, Річардом Раундтри і Фредом Вільямсоном. В цьому ж році далі йдуть «Втеча з Лос-Анджелеса» Джона Карпентера і «Марс атакує!» Тіма Бертона. У 1997 році Пем знімається у фільмі Квентіна Тарантіно «Джекі Браун», що став найпомітнішим в її кар'єрі. За участь у фільмі Пем номінувалася на Золотий Глобус, Screen Actors, Image Awards і Golden Satellite як найкраща актриса. У 2001 році разом зі Снуп-Догом знімається у фільмі «Кістки». З 2004 по 2009 рік була зайнята на зйомках телепроекту Showtime «Секс в іншому місті» ( «The L word») - де зіграла сестру головної героїні, натуралку Кіт Портер, талановиту співачку і підприємниця.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
21 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw