Джеймс Гріффітс


James Griffiths

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Джеймс Гріффітс - режисер і продюсер в кіно і на телебаченні, відомий глядацькій аудиторії як режисер телесеріалів «Епізоди» і «Всю ніч безперервно», а також кінокомедії «Танцюй звідси!».

Джеймс Гріффітс народився у Великобританії. Перші кроки творчого шляху Джеймса були здійснені на телебаченні, коли в 2004 році він виступив режисером (разом з Барнебі Саузкомбі) комедійного пригодницького серіалу «Top Buzzer». Через чотири роки, в 2009, на телеекранах стартував новий британський серіал «Вільні агенти» з Шерон Хорган і Стівеном Менген в головних ролях за сценарієм Кріса Ніла, в якому Гріффітс став режисером всіх епізодів. У 2010 році режисер зняв телевізійну драму «Королівське весілля» з Джейкобом Андерсоном і Кевіном Бішопом в головних ролях, після чого знову зайнявся зйомками серіалів.

У січні 2011 року на британських телеекранах з'явився новий комедійний серіал з Меттом Лебланом, Стівеном Менгеном і Темсін Грег в головних ролях. Джеймс виступив як режисер декількох епізодів серіалу. І в тому ж році він став режисером телевізійного серіалу «Всю ніч безперервно», в головних ролях якого знялися Крістіна Епплгейт і Майя Рудольф.

13 лютого 2014 відбулася прем'єра першого повнометражного фільму Джеймса Гріффітса - комедії «Танцюй звідси!» За сценарієм Джона Брауна і Ніка Фроста, який до того ж став виконавцем головної ролі (Брюса). А разом з ним на знімальному майданчику працювали Рашида Джонс, Кріс ОДаун, Іен Макшейн і багато інших акторів.

У 2014 році Джеймс Гріффітс виступив одним з режисерів американського комедійного серіалу «Чорнуватий» з Ентоні Андерсоном у головній ролі, в якому також став виконавчим продюсером першого епізоду стрічки.

З 2002 року Джеймс одружений на Кетті Гріффітс.
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар