Джонатан Грофф - біографія, фільмографія та фото Джонатан Грофф - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Джонатан Грофф


Персона - Джонатан Грофф
Like
«Jonathan Groff»
Дата народження:
26 березня 1985

Біографія

 Американський співак і актор.

Грофф народився в Ланкастері, штат Пенсільванія, і дебютував на бродвейській сцені в 2005 році. Потім він отримав провідну роль в мюзиклі «Весняне пробудження», а після домігся більшого успіху завдяки ролям у «Звуки музики», «Волосся» та інших. На великому екрані він дебютував у фільмі 2009 року «Штурмуючи Вудсток».

На початку 2007 року Грофф дебютував на телебаченні з другорядною роллю в денний мильній опері ABC «Одне життя, щоб жити». Він потім з'явився в ролі Джессі Сент-Джеймса в серіалі «Хор». Один критик негативно оцінив його в цій ролі, зазначивши, що він непереконливий в образі гетеросексуального молодої людини. Проте Крістін Ченовет і творець шоу Райан Мерфі встали на захист Гроффа. У 2012 році він знявся у другому сезоні серіалу «Бос», а після озвучив одного з основних персонажів комерційно успішного анімаційного фільму «Холодне серце». У 2015 році отримав особливу популярність, виконуючи камео-роль Короля Георга III в мюзиклі «Гамільтон».

У 2014-15 роках Грофф виконував головну роль в серіалі HBO «У пошуку». Грофф - відкритий гей. Він полягав у відносинах з актором Закарі Куінто.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я:
21 вересня 2019
Ваш коментар