Пол Гросс


Paul Gross
Дата народження:
30 квітня 1959

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор Пол Гросс народився 30 квітня 1959 року в місті Калгарі в Канаді. Батько Пола Боб був командувачем танкового підрозділу в канадській армії. Крім Пола Боб ростив ще двох синів. Військова професія вимагала частих переїздів. Так сім'я Гросс дуже часто змінювала місце проживання, жили в США, Канаді, Німеччині та Англії. Пол захопився мистецтвом ще в підлітковому віці. Коли сім'я переїхала до Вашингтона, Пол заразився любов'ю до театру. Найбільш пам’ятними ролями стали виконані Полом образи в спектаклях «Кентерберійські оповідання», «Фауст» по Гете, шекспірівському «Гамлеті» і «Ромео і Джульєтта». З 14-річного віку почав зніматися в телевізійних рекламних роликах. Виручені гроші, Гросс відкладав на подальше навчання в інституті. Акторську освіту здобув у Альбертському університеті в Едмонті. Після третього курсу акторові довелося на час відкласти навчання, але через деякий час, відновившись в інституті, він все-таки отримав диплом.

З середини 80-х років Пол почав освоювати кінопрофесію. У 1985 році він вперше з'явився на екранах в телефільмі «Звернення в камінь». А в 1989 дебютував в кіно у фільмі «Холодна пастка» канадського режисера Віка Саріна. Гросс засвітився в більше 30 популярних фільмах і серіалах. Широкій аудиторії глядачів актор запам'ятався по серіалу «Суворо на Південь», де він виконав роль Бенетона Фрейзера. До речі, в останніх сезонах серіалу, Пол також брав участь в якості автора сценарію та продюсера. До слова, сценарною майстерністю Гросс захопився ще будучи починаючим актором і досяг добрих результатів у цій справі. У 1985 році за його сценарієм режисер Етом Егоян зняв фільм «У цьому куточку». Всього за свою кар'єру Пол написав безліч сценаріїв, 7 з яких згодом успішно перетворилися на фільми. А в 2002 Гросс спробував себе в ролі режисера, знявши комедійну стрічку «Хлопці з мітлами». Крім режисерської роботи, Пол самостійно написав сценарій до фільму і виконав головну роль у ньому. Наступною режисерською роботою стала військова драма «Пашендаль: Останній бій», також створена за власним сценарієм і випущенна в 2008 році.

Крім кіно Пол Гросс має ще одну пристрасть: він є солістом рок-групи The Bonemen, в якій пише тексти і музику. Спільно з колегою-актором і товаришем Девідом Кілі подарували світу два музичні альбоми - "Two Houses» (1997) і "Love and Carnage" (2001).
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар
Елена
Елена 20 березня 2018 07:23
0
Кстати, у Пола только один брат - Тони. Полное имя отца Пола - Роберт.
.
Елена
Елена 20 березня 2018 07:10
0
Пол Гросс самая яркая, оригинальная, с живым аналитическим умом и всесторонне развитым мировозрением, уникальная личность в современном мире искусства. Его сильно недооценивают. С его потенциалом он способен перевернуть мир, ибо помогает людям задуматься о самых важных вещах в жизни каждого.
.