Франсуа Геск


François Göske
Дата народження:
18 березня 1989

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Франсуа Греск - французький актор театру і кіно. Народився 18 березня 1989 року в Сен-Дулшар у Франції, і виріс в Мюнхені. Актор має подвійне громадянство. У ранньому віці сім'я Франсуа переїхала до Німеччини, де хлопчик з 9-річного віку був учасником хорового колективу Баварського Державного Оперного Театру. Там і відбувся дебют Франсуа на сцені. Він виступав у лідируючих партіях багатьох постановок і в головній ролі мюзиклу «Teddy - A Musical Dream». Незважаючи на музичну пристрасть Греск усвідомив своє акторське призначення.

Наприкінці 90-х років Франсуа брав участь як гостьовий актор в епізодах декількох німецьких серіалів («Місце злочину», «Спеціальна комісія», «Сильна група»), а також з'явився в невеликих ролях фантастичного фільму «Бібі - маленька чарівниця» і «Маленька людина ». Справжній успіх прийшов до актора з фільмом - кіноверсії вистави режисера Йозефа Вальсмайера «Гірський кришталь» у 2005 році. Греск виконав одну з головних ролей у цій картині, за що був нагороджений мюнхенською кінопремією «Білий слон».

Після успішного старту, актора почали часто кликати на проби ролей фільмів і серіалів, запрошувати взяти участь у різних телевізійних шоу і озвучувати персонажів іноземних картин. У 2006 році Греск знявся в головній ролі комедійного молодіжного фільму Крістіана Діттер «Французька для початківців». На думку критиків, актор прекрасно впорався з поставленим завданням, за що був удостоєний премії Ундіна восени 2006 року.

Наступного року актора можна було побачити на екрані в образі Джима Хоукінса в пригодницькому серіалі Хансойорга Турна «Скарби капітана Флінта» і відразу після цього в головній ролі антивоєнного історичного фільму «Міст» Вольфгана Панцера.

У 2009 році Франсуа був запрошений на одну з основних ролей в екранізації всіма улюбленої казки «Спляча красуня» і паралельно з'явився в драматичній стрічці Райнера Мацутані «Фактор 8».

З 2011 року актор є членом Німецької Кіноакадемії. І в тому ж році починає роботу у фільмі жахів «Прокляте місце» Торстена Клайна. Глядачі змогли помилуватися на Франсуа в черговій головній ролі вже восени 2013 року.

Зараз актор зайнятий ще в двох проектах, вихід на екрани яких планується в кінці 2014 і на початку 2015 років.
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар