Дезіре Холл


Desiree Hall

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Дезіре Холл - американська актриса і продюсер родом з Східного узбережжя, відома широкій аудиторії кіногурманів за фільмами «Холостячки у Вегасі» (2013) і «Ущелина Доннера» (2012).

Дезіре «заразилася» кінематографом ще в юнацькому віці побачивши «The Velveteen Rabbit» за книгою Мерджері Вільямс. З тих пір вона брала участь у різних постановках шкільної самодіяльності, концертах, музичних виступах. Пізніше Холл отримала диплом в галузі образотворчого мистецтва в коледжі театральної майстерності. Після переїзду в Лос-Анджелес, де зараз і проживає, Дезіре знімалася в телевізійних програмах та різних рекламних роликах, а також брала участь у рекламних кампаніях і займалася розробкою дизайну книжкових обкладинок.

Вперше на екрані Холл з'явилася в невеликій ролі Сари Кларк в телевізійному серіалі «CSI: Маямі», після цього вона знялася в ролі Дженніфер Моррісон в серіалі «Морська поліція: Спецпідрозділ». У першому десятилітті 2000-х Дезіре встигла засвітитися в десятці серіалів, де вона відшліфовувала свої акторські навички, серед їх числа драматичний серіал «Довірся мені», «Брати і сестри», «Поза законом», серіал у жанрі жахів «Перевертень», комедія «Зої і Харт з південного штату», детективний телесеріал «Морська поліція: Лос-Анджелес» та багато інших.

Крім роботи на телебаченні, Дезіре виконала ролі в декількох короткометражних фільмах («The 73 Virgins» 2005 і «Sick Puppy» 2009), а також зіграла в повнометражних художніх фільмах. У 2012 році актрису можна було побачити в ролі Кайлі у фільмі жахів «Ущелина Доннера», знятого режисером Еліс Робертсон. А через рік вона виконала головну роль у комедійній стрічці Джейсона Фрідберга та Аарона Зельцера «Холостячки у Вегасі». Її героїня - відривна Клер, яка зі своїми подружками відправляється святкувати свій девішник в Лас-Вегас. Разом з нею в головних ролях зіграли Едвіна Річард і Саманта Колберн.

У тому ж 2013 Холл з'явилася на телеекранах в ролі Тані в новому комедійному серіалі Лорен Надлер «It's You Not Me».

Любителька незвичайних грандіозних історій і велика мрійниця, Холл, жадає творити, в її проекті на майбутнє випробувати свій талант в області режисури.
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар