Майкл С. Голл


Michael C. Hall
Дата народження:
01 лютого 1971

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський актор і продюсер. 

Народився в Райлі, Північна Кароліна, США. Повне ім'я - Майкл Карлайсл Холл

Його батько, Уільям Холл співробітник Ай-Бі-Ем, помер від раку, коли Майклу ледве виповнилося одинадцять, і мати – Дженіс Холл виховувала сина одна. Майкл зростав єдиною дитиною – його сестра померла в дитинстві, до його народження. 

Закінчивши коледж Ерлхем в Річмонді, де він здобув юридичну освіту, Майкл усвідомив, що кар'єра адвоката його абсолютно не цікавить. Парубок перебрався до Нью-Йорка, де поступив в університет на відділення акторської майстерності. Його успіхи були настільки очевидні, що незабаром молодого актора запросили в невеликий театр. До моменту здобуття степені магістра витончених мистецтв, він став досить відомим артистом граючи в бродвейських постановках: "Макбет", "Тімон Афінський", "Генрі П'ятий на публіці", "Корпус Крісті" і "Світло неба". Він навіть представляв свій театр на нью-йоркському театральному фестивалі імені Шекспіра. 

Акторська кар'єра Майкла С. Холла починається в 1999 році, коли Сем Мендес запрошує його на роль в мюзиклі "Кабаре". Потім Майкл С. Холл грає Девіда Фішера в серіалі "Клієнт завжди мертвий". За роботу над першим сезоном серіалу він був номінований на премію "Еммі". Серіал з великим успіхом йшов на американських телеекранах чотири роки. 

Як тільки закінчився останній сезон "Клієнта", керівництво компанії Шоутайм прислало Майклу чернетку нового сценарію по книзі "Дремлючий демон Декстера". За роботу в серіалі "Декстер" Майкл С. Холл в 2007 році отримує премію "Золотий глобус", а в 2008 номінується на "Золотий глобус" і "Еммі". На знімальному майданчику "Декстера" партнеркою Майкла стала Дженніфер Карпентер. На початку 2009 року Майкл і Дженніфер одружилися. 

У великому кіно дебютував роллю в фільмі "Час розплати" (2003).Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар