Філіп Бейкер Голл


Philip Baker Hall
Дата народження:
10 вересня 1931

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор, найбільш відомий за участю у фільмах «Ночі в стилі бугі», «Час пік», «Магнолія», «Своя людина», «Брюс Всемогутній», «Догвілль» і «Жах Амитивилля». Дворазовий номінант на премію Гільдії кіноакторів США, номінант на премію «Супутник» і «Незалежний дух».

Філіп Бейкер Хол народився в місті Толідо, штат Огайо. Його батьком був робочий родом з міста Монтгомері, штат Алабама. Закінчив Університет Толідо. Служив в армії і недовгий час працював учителем у середній школі. У 1961 році переїхав до Нью-Йорк, де успішно грав в Бродвейских театрах. З 1973 по 1976 рік Філіп Бейкер Холл був одружений на Дайанн Льюїс. З 1978 року по теперішній час актор одружений на Холлі Вульф, яка народила йому двох дітей: сина Джека і дочка Джоді.

Першою роллю Холла в кіно стала роль преподобного отця Рейса в фільмі «Труси» (1970). Після цього пішли ролі в «Скелі», «Літак президента», «Шоу Трумана» і багатьох інших картинах. З останніх помітних ролей актора - Френклін в «Пінгвіни містера Поппера», Алан в «У мене рак», Малверн Бамп в «Все найкраще».Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар