Джон Гамбург


John Hamburg
Дата народження:
26 травня 1970

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський режисер, сценарист, продюсер і актор.

Джон Гамбург народився 26 травня 1970 року в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк, США. Він походить з єврейської сім'ї мами радіоведучої Джоани Гамбург і батька Мортона Гамбурга. У 1992 майбутній сценарист закінчив один з найстаріших національних навчальних закладів Браунський університет (Університет Брауна) у місті Провіденс, штат Род-Айленд. Там він отримав ступінь з історії. Після цього Джон відвідував TSOA (Tisch School of the Arts) при Нью-Йоркському університеті.

Свою кар'єру в кінематографі Гамбург почав в 1996 році з короткометражки "Tick", для якої він написав сценарій і став режисером.

Двома роками потому він виступив в тих же ролях у фільмі "Ведмежатники". Цього разу він ще став актором.

Ще через два роки Джон почав працювати над серією фільмів про Грега Факера, першим з яких став "Знайомство з батьками". Саме з цього моменту сценарист співпрацює актором Беном Стіллером, з ким у нього і є більшість проектів. Далі в 2004 році був "Знайомство з Факерами", а в 2011 – "Знайомство з Факерами 2".

У 2001 році сценарист взяв участь у створенні такої стрічки, як "Зразковий самець", де головну роль знову-таки виконав Бен Стіллер. У 2016 році вийшов сиквел цього фільму, де Джон написав сценарій.

У 2003 році була остання акторська робота Гамбурга – картина "Дюплекс".

Через рік світ побачив нову стрічку Джона режисера-сценариста "А ось і Поллі" з тим же Беном Стіеллером і Дженніфер Еністон.

У 2009 році на екрани вийшов фільм "Я люблю тебе, чувак", де головну роль зіграв Пол Радд. Для цієї картини Гамбург написав сценарій і став режисером.

Джон Гамбург одружений з актрисою Крістіною Кірк, з якою вони разом працювали над стрічкою "Ведмежатники" 1998 року, а в картині "Дюплекс" 2003 року грали подружню пару.
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар