Марк Гемілл


Mark Hamill
Дата народження:
25 вересня 1951

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 11

Біографія

Американський актор, продюсер і режисер.

Марк Річард Хемілл народився 25 вересня 1951 року в Окленді, штат Каліфорнія, США, у родині домогосподарки Сьюзанн й офіцера Вільяма Хеміллів. У нього було шість братів і сестер (Вілл, Патрік, Террі, Джан, Дженні, Кім). Через роботу батька, вони разом дуже часто переїжджали, навіть деякий час жили в Японії. Із самого дитинства майбутнього актора тягнуло до мистецтва, він любив театральні постановки, ходив на прем'єри в кіно, створював декорації своїми руками. Через постійні переїзди Марк міняв школи як рукавички. Хемілл вивчав драму в Міському коледжі Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія, після чого й почалася його кар'єра в кіно.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 1970 році з епізодичної ролі в маловідомому серіалі "Керівник".

Найбільшу популярність Марку принесла франшиза "Зоряні війни", де він із 1977 року виконує легендарну роль Люка Скайвокера.

Також у кар'єрі Хемілла варто відзначити ще кілька цікавих картин – це "Небесний замок Лапута" (1986), "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь" (2001), "Kingsman: Секретна служба" (2015). Крім того, актор озвучив чимало культових персонажів у різних проектах, серед яких Джокер у мультсеріалі "Бетмен".

Марк Хемілл одружений із дантисткою Меріл Йорк. У них є два сини Нейтан і Гріффін, а також дочка Челсі.Постери
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар