Гарік Харламов


Гарик Харламов
Дата народження:
28 лютого 1981

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Російський актор, сценарист, продюсер, композитор і комік.

Ігор Юрійович Харламов (більш відомий як Гарік Бульдог Харламов) народився 28 лютого 1981 року в Москві, СРСР (зараз Росія), у сім'ї Юрія й Наталії Харламових. При народженні майбутнього актора назвали Андрієм, але через 3 місяці перейменували в Ігоря. У юності Харламова його батьки розлучилися, а хлопчик залишився з батьком. Вони разом переїхали в Чикаго, США, де майбутній актор навчався у школі-театрі "Харендт", а також підробляв продавцем мобільних телефонів і стояв за прилавком "McDonald's". У 19 років Гарік повернувся в рідну Москву, де співав у метро і розповідав анекдоти на Арбаті. У цей час у Харламова з'явилися дві зведені сестрички-близнючки Аліна й Катя. Вищу освіту Харламов отримував у Державному університеті управління, де вивчав "управління персоналом". В університетські роки майбутній актор почав грати в КВК. Тоді ж він працював ведучим на Муз-ТБ і ТНТ. Починаючи з 2005 року, Гарік був постійним резидентом "Comedy club", що принесло йому популярність серед народу.

Дебют Харламова в кінематографі відбувся в 2004 році з фільму "Подаруй мені щастя".

У кіно актор найбільше відомий за трилогією "Найкращий фільм" (2007, 2009, 2011), де у нього була одна з головних ролей в кожній картині.

У період із 2012 по 2014 роки в фільмографії Гаріка запам'ятався такими стрічками, як "Велика ржака", "З новим роком, мами!" (обидві 2012), "Друзі друзів" (2013), "Промовка про вовка" (2014).

Гарік Харламов був одружений із акторкою Юлією Лещенко. Зараз він перебуває у шлюбі з акторкою Христиною Асмус. У пари є дочка Анастасія.
Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар