Руслана Хазіпова


Дата народження:
04 грудня 1984

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Біографія

 Українська музикантка та вокалістка гурту «Dakh Daughters». Акторка київського театру «ДАХ».

Руслана Хазіпова народилася 4 грудня 1986 року у Кривому Розі. У 2003 році Хазіпова переїхала з Кривого Рогу до Києва і вступила до Київського національного університету імені Карпенка-Карого (спеціальність актор театру і кіно, курс Л. С. Танюка). На першому курсі познайомилася з Владом Троїцьким — режисером-засновником театру «ДАХ», до якого пізніше разом зі ще кількома студентами приєдналась.

З 2005 до 2013 року Хазіпова грає у всіх головних спектаклях «ДАХу» («Декамерон», «Річард», «Макбет»), гастролює світом, опановує барабани, контрабас та трембіту. 2012 року увійшла до українського фрік-кабаре гурту «Dakh Daughters». У тому ж році знялася в українському короткометражному фільмі «Ксенофілія» режисера Іллі Калюкіна у ролі Ксені.

У 2017 році Хазіпова дебютує в повнометражному кіно — в ролі Ольги у фільмі «Дике поле» за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана. За цю роль номінується на премію Української кіноакадемії. У 2019 році акторка, у складі гурту «Dakh Daughters», зіграла роль музики в українському фільмі-мюзиклі «Гуцулка Ксеня» режисера Олени Дем'яненко.
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар