Марін Гінкль


Marin Hinkle
Дата народження:
23 березня 1966

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса.

Марін Елізабет Хінкль народилася в Дар-ес-Саламі, Танзанія. Вона закінчила Браунський університет в Провіденсі, а після відділення мистецтв Нью-Йоркського університету в 1991 році.

Хінкль дебютувала з невеликою роллю у фільмі «Енджі» в 1994 році, а після знімалася в мильній опері «Інший світ». Наступні кілька років вона в основному знімалася в незалежних фільмах і з'являлася в таких телесеріалах як «Спін-Сіті» і «Швидка допомога». Хінкль добилася популярності за роллю Джуді Брукс, сестри головної героїні, в драматичному телесеріалі каналу ABC «Знову і знову», де вона знімалася з 1999 по 2002 рік.

У 2003 році вона отримала роль Джудіт Харпер, колишньої дружини героя Джона Крайера, в комедійному серіалі «Два з половиною людини». Вона була постійним актором в перших декількох сезонах і періодично з'являлася в більш пізніх. У перервах між зйомками у серіалі Марін Хінкль знімалася у фільмах «Друзі з грошима», «Екс-коханець», «Карантин», «Привиди Моллі Хартлі» і «Уяви собі», а також була гостем в таких серіалах як «Доктор Хаус» , «Закон і порядок: Спеціальний корпус» і «Брати і сестри». У 2012 році Хінкль отримала одну з головних ролей в драматичному телесеріалі «Обман».
Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар