Вілла Голланд


Willa Holland
Дата народження:
18 червня 1991

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса. 

Народилася в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США. 

Дочка кінематографіста Кіта Холланда і актриси Дарнелл Джорджио-Де Пальма. Холланд провела своє дитинство в Челсі, Лондон. Саме протягом цього періоду вона попала на зйомки фільму "Місія Нездійсненна", режисером якого став її вітчим Брайан Де Пальма. Потім Уілла пішла в середню школу Paul Revere Middle School. 

У вересні 1999 року Холланд підписала контракт з модельним агентством "Ford". Вона негайно отримує роботу: перша співпраця із знаменитим британським будинком моди "Burberry" приносить їй великий успіх. 

Потім Де Пальма прийняв Уіллу в агентство театральних талантів. З тих пір вона знімалася для багатьох комерційних проектів. Протягом 2001 р., коли дівчинці було всього 10 років, вона працювала в трилері "Ordinary Madness". Також актриса була однією із зірок серіалу 2005 року на каналі FOX "The Inside". 

Найбільш відома по ролі Кейтлін Купер, сестра Марісси Купер, з серіалу "О.С. – Самотні серця" (2003-2007). У четвертому сезоні персонаж Холланд з'являвся досить регулярно, щоб зробити актрису поміченою. 

У 2005 р. Уілла з'явилася у комедійному серіалі "The Comebac", роком пізніше, у відео "Making the Video Game: Scarface – The World Is Yours". У 2008 р. актриса  з'явилася в комедійній драмі Джона Стокуелла "Middle of Nowhere". Потім послідувала участь в драмі Майкла Уінтерботтома "Genova" і драмі Джейсона Фріланда "Garden Partу".
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар