Олександр Храмцов


Александр Храмцов

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Храмцов Олександр Юрійович - російський режисер, художник, аніматор-постановник. Народився в 1971 році в російській столиці (Москві). У 1995 році завершив навчання на Вищих Курсах з підготовки режисерів та сценаристів.

Вперше в кіносвіті став відомий завдяки дитячому мультиплікаційному серіалу «Мікрополіс», де виступив відразу і режисером, і художником, і одним з авторів сценарію. Він працював у співавторстві з Вадимом Сотсковим та Оксаною Тарабанова. А в якості сценариста виступив у співавторстві з Інною Євланніковою і Вадимом Сотсковим. Сім десятихвилинних епізодів серіалу розповідають про неймовірні пригоди мікробів, містечко яких знаходиться на звичайній кухні. Робота над серіалом була завершена в 2004 році, а DVD версія захоплюючого мультика була випущена взимку в 2007 році.

Після цього в 2010 році Храмцов працював аніматором-постановником комедійного мультфільму «Зоряні собаки: Білка і Стрілка», режисерами якого виступили Святослав Ушаков та Інна Євланнікова (з якою він працював у попередньому проекті). Паралельно з роботою над цим мультфільмом, Храмцов займався проектом, який стартував ще в 2005 році, але періодично заморожувався через відсутність фінансування. І ось у квітні 2013 року на світових екранах нарешті була продемонстрована фантастична мультиплікаційна картина Георгія Данелії та Тетяни Ільїної «Ку! Кін-дза-дза», де Храмцов виступив в якості художника-постановника.

2013 був насиченим на події у творчій біографії Олександра, так як в тому ж році відбулася прем'єра його другої картини, випущеної в якості режисера. Продовження пригод легендарних собак Білки і Стрілки на Місяці («Білка і Стрілка: Місячні пригоди») полонили серця маленьких і дорослих глядачів. Храмцов працював з уже перевіреними і постійними колегами: Інною Євланніковою і Вадимом Сотсковим (які виступили в якості співрежисерів), а над сценарієм картини працював цілий штат вітчизняних і зарубіжних професіоналів, серед яких і сам Храмцов. Також разом із Степаном Грудініним він трудився як художник-постановник цієї стрічки.

Зараз Олександр Храмцов зайнятий роботою над черговим мультфільмом - «Крякнуті канікули», режисером якого заявлений Віктор Лакісов, а Храмцов виконає роль художника-постановника в цьому проекті. Історія Лонгвея, який спробує припинити конфлікт мандаринових качок і військових кряков, повинна вийти на широкі екрани вже в 2015 році.
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар