Павло Худяков


Павел Худяков
Дата народження:
18 грудня 1983

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Павло Костянтинович Худяков - оператор-постановник, кліпмейкер, режисер і сценарист в Росії. Народився в Москві 18 грудня 1983 року. Його батько популярний російський кінорежисер, актор і заслужений діяч мистецтв Російської Федерації Костянтин Павлович Худяков. Так маленький Павло з п'ятирічного віку осягав ази кінопрофесії, спостерігаючи за роботою тата. Після закінчення середньої школи Павло навчався на курсі за спеціальністю кінооператор в Гуманітарному Інституті телебачення і радіомовлення імені М. Літовчіна. На третьому курсі інституту (в 2001 році) зняв своє перше велике відео на композицію «Двері закрий за собою» для музиканта Deema. Випускна робота Худякова була прийнята на «відмінно» і визнана кращою на курсі. Продовжив навчання в аспірантурі в стінах ВДІКу.

Худяков добре відомий в Росії і за кордоном як талановитий кліпмейкер. Він створив величезну кількість художніх кліпів для вітчизняної та іноземної музичної спільноти. Серед його «клієнтів»: Діма Білан, Жасмін, Тімур Родрігес, Інфініті, Стас П'єха, Ані Лорак, Сергій Звєрєв, Жанна Фріске та багато інших. До нього зверталися зарубіжні виконавці, в числі яких: Snoop Dog, Black Eyed Peace, Eve, Busta Rhymes, Timbaland, Бенні Бенассі, Джастін Бібер та інші. Худяков домігся справжніх успіхів у сфері кліпмейкерста, неодноразово потрапляв в номінації «за кращий кліп», кілька разів отримував головний приз Муз-Тв (в 2009 за кліп на пісню Діму Білана «Believe», в 2010 «Love you» Timati & Busta Rhymes, в 2011 за «Im on you» Timati & Diddy Dirty money). Також його робота на пісню «Однокласники» виконавиці Ангел-А отримала звання «Кращого відеокліпу року» і нагороду World Fashion Awards.

У 2012 році відбувся дебют Худякова в якості режисера ігрового кіно. У комедії «Одноклассники.ру: наCLICKай удачу» мова йде про дивну кнопку, по кліку якої життя перетворюється на мрію. Такою кнопкою і скористався головний герой фільму невдаха Олексій, роль якого виконав Петро Федоров. Комедія зібрала цілий квітник популярних акторів, музикантів і шоу-менів російського і зарубіжного шоу-бізнесу, тут брали участь: Федір Бондарчук, Тіматі, Снуп Догг, Олександр Ревва, Жанна Фріске, Ксенія Собчак, а також дружина режисера Корнелія Поляк. Вона також виступила продюсером цієї стрічки. вдома пара займається вихованням двох дітей.
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар