Аллен Хьюз


Allen Hughes
Дата народження:
01 квітня 1972

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський режисер, сценарист і продюсер. 

Народився в Детройті, Мічіган, США. Брат режисера Аллена Хьюза з яким часто співпрацює. 

Батько Аллена – родом з Африки, а мати Аіда – вірменка, що народилася в Ірані. Батьки розвелися, коли братам було 2 роки. У 9 років разом з матір'ю вони переїхали в Помону, штат Каліфорнія, на схід від Лос Анджелеса. Аіда ростила дітей сама, проте змогла приділяти час і собі і почала свій власний бізнес, відкривши кадрове агентство. Мати завжди підтримувала прагнення синів зайнятися кінематографом і, коли Аллену було 12 років, вона подарувала йому і його братові відео камеру. Таким чином, весь вільний час діти проводили, знімаючи короткі фільми.

Закінчивши школу, Аллен став працювати над музичними фільмами з такими акторами, як Тоун Локк і Тупак Шакур. Перший режисований з братом фільм бюджетом всього 3 мільйони доларів – "Загроза для суспільства" (1993) був представлений на кінофестивалі у Каннах. Братам у той час було всього 20 років. Вони виступили не лише режисерами, але і сценаристами, допомагаючи головному сценаристові Тайгеру Уілліамсу. Фільм став успішним і був номінований на премію Independent Spirit Award. 

Їх наступним кінопроектом став фільм "Мертві президенти" (1995), що оповідає про ветеранів В'єтнамської війни. Фільм був представлений на кінофестивалі в Нью-Йорку, проте не зміг обігнати свого попередника по зборах і оцінках критиків. Після "Мертвих президентів" вийшов "Американський сутенер" (1999), повнометражний документальний фільм про підпільне життя повій і експлуатацію жінок. Прем'єра відбулася в 1999 році на кінофестивалі Sundance. 

Наступним проектом братів Хьюз стала робота в якості помічників режисера над фільмом "З пекла" (2001), кіноверсією романа Алана Мура про вбивства Джека Потрошителя у Вікторіанській Англії. 

Після зловісної історії "З пекла" брати Хьюз зайнялися різними проектами. 

ВУ 2010 році на екрани вийшов ще один спільний фільм братів Хьюз "Книга Ілая".
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар