Голлі Гантер


Holly Hunter
Дата народження:
20 березня 1958

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 мериканська актриса, володарка премії «Оскар» в 1994 році за кращу жіночу роль у фільмі «Піаніно».

Народилася в Коньєрсі в сім'ї домогосподарки Опель Маргеріт і фермера Чарльза Хантера. Навчалася в університеті Карнегі - Меллон у Піттсбурзі. Після його закінчення працювала в театрі City Theatre, де з'явилася в деяких театральних постановках.

Переїхавши в Лос-Анджелес, оселилася в одному будинку з братами Коен, які написали для неї ролі в фільмах «Виховання Арізони» (1987) і «О, де ж ти, брат?» (2001). У кіно актриса дебютувала у фільмі жахів «Спалення», проте успіху досягла значно пізніше після виходу комедії «Телевізійні новини». Хантер вперше була номінована на «Оскар» і «Золотий глобус», але тоді вона поступилася перемогою Шер. Після дебюту Хантер деякий час працювала на телебаченні, і двічі удостоювалася премії «Еммі» за ролі в мініфільмів «Рой проти Вейда» і «Вбивця предводителя».

Знову Холлі привернула до себе увагу в 1993 році, знявшись в двох фільмах: «Піаніно» і «Фірма». Хантер отримала в один рік відразу дві номінації на «Оскар»: і як «найкраща актриса», і як «найкраща актриса другого плану». Однак саме фільм «Піаніно» став для Холлі Хантер вдалим: вона не тільки отримала «Оскар», але і виграла практично всі нагороди, на які номінувалася. Також успішною для Хантер стала роль матері взрослеющий дівчинки-підлітка в драмі «Тринадцять», за які вона знову висувалася на «Оскар», «Золотий глобус» і BAFTA. 30 травня 2008 роки за внесок в кіно Холлі Хантер була удостоєна Зірки на Алеї слави.

У 1995-2001 роках була одружена з оператором Янушем Камінським ( «Список Шиндлера», «Врятувати рядового Райана», «Війна світів»). Актриса також зустрічалася з британським актором Гордоном Макдональдом. У січні 2006 року в віці 47 років народила хлопчиків-близнюків.Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар