Алехандро Гонсалес Іньярріту

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть

Алехандро Гонсалес Іньярріту
 
Алехандро Гонсалес Іньярріту (Alejandro G. Iñárritu)
Дата народження: 15 серпня 1963 1963-08-15
Біографія
 

Мексиканський режисер, сценарист, продюсер і композитор. 

Народився в Мехіко, Мексика. 

Батьки Алехандро - Гектор Гонсалес Гама і Лус Марія Іньярріту. Виріс в Ла Колонія Нарварте, недалеко від Мехіко. Вивчав комунікації в університеті, одночасно з цим в 1984 році почав кар'єру радіо ведучого на популярній мексиканській радіостанції WFM, де незабаром став продюсером музичних передач. 

З 1987 по 1989 рік, Іньярріту написав музику до чотирьох мексиканських фільмів. В 1987 році Іньярріту очолив телевізійне шоу "Magia Gigital", а в 1990 році був призначений художнім керівником найбільшої в Мексиці телекомпанії "Televisa". В 1991 році Алехандро створив продюсерську компанію "Zeta Film", в цей же час він вивчає мистецтво режисури, знімає рекламні ролики. 

В 1995 році Іньярріту зняв свій дебютний телевізійний короткометражний фільм "Detrаs del Dinero" за участю Мігеля Босе. В 2000 році на екрани вийшла перша повнометражна картина Алехандро, за сценарієм Гільєрмо Арріаги - "Сука-любов", фільм приносить режисерові номінації на престижних кінофестивалях і міжнародну славу. 

Зняв рекламний ролик для BMW і взяв участь в міжнародному проекті "11 вересня". Після успіху фільму "Сука-любов" Іньярріту вирішив наступний фільм знімати в США, і в 2003 році вийшла картина  - "21 грам" з Шоном Пенном, Бенісіо Дель Торо і Наомі Уоттс у головних ролях. 

В 2006 році на екрани виходить драма "Вавілон", стрічка була номінована на премію "Золотий глобус" як кращий драматичний фільм 2006 року, а також отримала дві номінації на "Оскар". 

В 2010 році Іньярріту зняв картину "Б'ютіфул" з Хавьєром Бардемом в головній ролі, картина була номінована на премію "Оскар" в категорії кращий фільм на іноземній мові.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.5 / 10 Голосів: 6
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw