Олівер Джексон-Коен


Персона - Олівер Джексон-Коен
Like
Oliver Jackson-Cohen
Дата народження:
24 жовтня 1986

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Британський актор.

Олівер народився в Вестмінстері в сім'ї англійки Бетті Джексон, модного дизайнера, і Девіда Коена, вихідця з франко-єврейської сім'ї, який одночасно був діловим партнером його матері. Так як його батько був наполовину французом, Олівер почав вчитися у французькій школі і до сих пір говорить з легким французьким акцентом.

Після закінчення школи Олівер почав займатися акторською майстерністю, але для нього це було лише хобі, він не планував ставати актором. Однак після невеликої ролі в Театрі лірики його знайшов агент з підбору акторів, і Олівер вирішив поступати в драматичну школу в Нью-Йорку. Крім того Олівер почав брати уроки французької літератури, які за його словами, він просто ненавидів. Щоб заробити грошей, під час кастингів йому доводилося підробляти в крамниці флориста, допомагаючи господареві мити квіткові вази.

Дебютував на телебаченні в 2002 році в епізоді серіалу «Холліокс». У 2010 році виходить фільм з його участю - «Швидше кулі». У 2012 році Олівер зіграв у фільмі «Ворон». У 2013 році знявся в серіалі «Дракула». Номінований на премію «AACTA Award 2016» в категорії «Кращий актор в телевізійній драмі» за роль в серіалі «Таємна річка».


ПостериІм’я:
07 серпня 2020
Ваш коментар