Оши Джексон


O'Shea Jackson
Дата народження:
15 червня 1969

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Американський актор, композитор, співак, продюсер, режисер і сценарист. 

Частіше відомий під своїм псевдонімом Ice Cube

Вже хлопцем Ice Cube був талановитим реппером. Отже коли досвідчений бандит і пушер EAZY-E узяв його в оборот, Cube можливо не зовсім розумів з ким має справу. Eazy запропонував Cube вигадати для нього який-небудь текст і несподівано отримав майбутній хіт "Boyz-n-the-hood". Учепившись за талановитого хлопцевя, Eazy запропонував йому сформувати групу  N.W.A (Niggaz With Attitude). 

Після альбому "Straight Outta Compton" вони стали іконами. У 1989 безкомпромісна пісня "Fuck the Police" змусила керівництво ФБР написати гнівний лист в адресу випускаючого лейбла і підняти шум у конгресі! Успіх був приголомшливий, але контракт, складений  EAZY-E, залишив  - Ice Cube автора більшості пісень - з жалюгідними грошима. 

Перший же альбом, випущений "Кубиком" в 1990 році вже самостійно, зриває банк. Кожна друга пісня на дебютному "Amerikkka`s Most Wanted" - хіт. Слідом за альбомом виходить дуже успішний максі-сінгл "Kill at Will", а в 1991 - шедевральний "Death Certificate". У 1992 році вийшов ще один відмінний альбом "The Predator". 

Ice - один з небагатьох репперів, яких можна називати кіноакторами.  Дебютом Cube став культовий фільм "Boyz N the Hood", присвячений реаліям гетто. Цю ж тему експлуатували наступні його ролі в "Cb4" і "Tresspass". Але першим справжнім успіхом стала культова комедія "П'ятниця". Ice Cube був режисером, со-сценаристом, продюсером і виконавцем однієї з головних ролей. "П'ятниця" і понині користується любов'ю шанувальників  хіп-хопа всіх поколінь. На хвилі успіху Ice Cube відкриває власну кінокомпанію - Cube Vision. 

У 1997 році Ice Cube знімається в "Анаконді" з Дженіфер Лопес, в 1999 - в "Трьох королях". Далі були фільми "Наступна П'ятниця", "Все про Бенджамінів", "Перукарня" і "П'ятниця після наступної П'ятниці" і "xxx: State of the Union" (2005).Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар