Чо Чже Хен - біографія, фільмографія та фото Чо Чже Хен - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Чо Чже Хен


Персона - Чо Чже Хен
Like
«Jo Jae-hyeon»
Дата народження:
30 червня 1965

Біографія

Чже Хен Чо - південнокорейський актор кіно, в театрі і на телебаченні. В кіноколах у актора виробилося своєрідне прізвисько - «персона режисера Кім Кі Дука», так як він зіграв майже у всіх його фільмах, будь то головні або другорядні ролі.

Чже Хен народився 30 червня 1965 року в Сеулі в дуже бідній сім'ї, яка жила на схилі пагорбів. Потім справи батька Чже пішли в гору, і він домігся успіху в ресторанному бізнесі в області Сеула Чонно. В одному з інтерв'ю актор розповів журналістам, що був дуже бунтівною дитиною і рідко з'являвся вдома. З дитинства хлопчик мав пристрасть до образотворчого мистецтва і пробував поступити в художню школу, але спроба виявилася невдалою. Після того, як Чо все-таки вдалося вступити в інший ВНЗ, він покинув отчий дім і відправився в Пусан. Там юнак підробляв офіціантом і займався самоосвітою для отримання диплома. Але Чо так і не здав випускний іспит, після чого повернувся до Сеула для продовження навчання на батьківщині. Чже взяли в театральний університет «Kyungsung University». Весь вільний час Чо присвячував роботі на сцені.

Після успішного завершення навчання Чже Хен був запрошений в якості актора в корейську телекомпанію «Korea Broadcasting System», де дебютував в ролі молодшого брата Ю Ін-Чон в «The Age of Ambition». Тим не менш, пріоритетом Чо залишався театр, і разом з друзями він організував власну театральну компанію «Jongak», де вони ставили різні п'єси, в репертуарі театру йшли такі вистави як «Tricycles», «The Lovers of Woomook-baemi» і «Look Back in Anger ». У 1991 році Чже Хен отримав нагороду «Baeksang Arts Awards» як кращий театральний актор за блискуче виконану роль у виставі «Equus». На думку професійних критиків Чо зміг переосмислити образ головного героя, Алана Стренга, показати його безневинним, і донести думку до глядача, так як у багатьох інтерпретаціях героя звикли зображувати людиною жорстокою і з поганим характером. Цікаво, що в 2009 році Чо виконав роль зовсім іншого персонажа в тій же п'єсі (Мартіна Дізарта), що стало успішним продовженням програми «A Series of the Best Plays», в якій брав участь Чо з 2008 по 2009 рік. Актор добився великого успіху на сцені театру Даеханго (біля Сеула), приймаючи участь в зоряних кастингах, продюсуванні та маркетингу.

У кіно Чо дебютував в 1990 році, зігравши одну з ролей в південнокорейській драмі «Namja shijang». У 1996 році він вперше знявся у фільмі корейського режисера Кім Кі Дука «Крокодил» разом з Ан Дже Хон, після чого співпраця між актором і режисером переросла в міцний творчий тандем на багато років. Чо можна побачити практично в усіх фільмах Кім Кі Дука («Дикі тварини» 1997, «Острів» 2000, «Адреса невідома» 2001, «Поганий хлопець» 2001). Крім того, Чже Хен часто з'являвся у стрічках й інших режисерів: мелодрамі «Роман» Мун Сюн Ук, драмі «Інтерв'ю» Хіук Бюнау, військовій драмі «Весна в моєму рідному місті» Кванкмо Лії, пригодницькому бойовику «Меч воїна» Ий-Сік Кіма і багатьох інших картинах.

У 2013 році актор знявся в новому фільмі Кім Кі Дука «Мебіус» разом з двома актрисами - Юнь Ву Лі і Со Ен Джу, а також з'явився в двох корейських серіалах - «Скандал» режисера Джин-ман Кіма і «Книга сім'ї Гу» Сін У-Чхоля. А через рік Чо прийнявся за роль в історичному фільмі про життя короля Чончжо з династії Чосон «Гнів короля» режисера Лі Дже-Гю.

Крім вищезгаданої практики, Чо займає і інші пости в світі мистецтва. У 2009 році він став головою ради «Gyeonggi Film» також з 2009 року він є виконавчим директором Міжнародного Корейського фестивалю документального кіно «DMZ». З 2010 - голова центру мистецтва «Gyeonggi Arts Center», з 2012 - доцент жіночого університету конвергенції культури і мистецтв «Sungshin», а з 2014 - доцент університету театру і кіно «Kyungsung University's Department of Theater and Film».

Чже Хен Чо одружився в 1989 році, коли йому було 24 роки, обраницею стала його однокурсниця, з якою вони працювали на університетському телебаченні. Син Чо професійно займається ковзанярським спортом, і вже встиг завоювати золоту медаль на Корейському національному фестивалі зимових видів спорту серед студентів у 2008 році. Донька пішла по стопах батька і зараз навчається в Американській Академії драматичних мистецтв у Нью-Йорку.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 2


Ім’я:
22 вересня 2019
Ваш коментар