Ярослав Жалнін


Ярослав Жалнин
Дата народження:
25 березня 1986

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор.

Місце народження: Нижній Тагіл, СРСР (Росія).

З малих років виявляв рухливість і інтерес до самодіяльності. Так він під час навчання в школі відвідує гуртки акробатики (циркової) і бальних танців. По закінченню школи наважується на вступ до ВДІКу, проте його осягає невдача. Не пройшовши останній тур конкурсу в 2003 році, йому все ж вдається вступити на акторський курс у наступному році. Перед другою спробою він вже встиг знятися у фільмі "Манга", куди його запросив кастинг-директор, який шукав нові обличчя в кіно. При цьому ще до свого рішення займатися акторською грою, майбутній герой театру і кіно спочатку думав поступати у Вищу школу міліції, слідуючи таким чином по стопах свого батька. Однак на його рішення вплинула однокласниця, в той час як батьки хлопчика тільки підтримали це. Акторство він вивчав під керівництвом Олександра Ленькова та Сергія Алдонина, які вели його аж до випуску в 2008 році.

2007 подарував акторові визнання у вигляді нагороди за кращу чоловічу роль у постановках ВДІКу. Під час навчання на останніх курсах, а також по закінченню ВДІКу, хлопець знімається у фільмах, а крім того грає в театрі. Він побував на сценах Театру ім. Моссовета, Театру Наркомфін, Театру ім. Станіславського. Зіграв роль Ромео в постановці за п'єсою Вільяма Шекспіра.

У 2013 році на екрани виходить фільм "Гагарін. Перший в космосі", де актор і зіграв найголовнішу роль. Незважаючи на свою гарну зовнішність, що викликає відповідні почуття, грає абсолютно різнопланові ролі.

Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар