Кейт Дженнінгс Грант


Kate Jennings Grant
Дата народження:
23 березня 1970

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська акторка.

Кейтрін Дженнінгс Грант народилася 23 березня 1970 року в Елізабеті, штат Нью-Джерсі, Сполучені Штати Америки. Майбутня акторка відвідувала заняття у Джулльярдській школі в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк. Крім того, Кейт навчалася в Університеті Пенсільванії у Філадельфії.

Дебют Грант у кінематографі відбувся в 1998 році, коли акторка виконала епізодичні ролі в досить різних за рівнем популярності серіалах "Секс у великому місті" та "Трініті", а також знялася в непоганому фільмі Ніколаса Хайтнера під назвою "Об'єкт мого захоплення".

Перший по-справжньому масштабний і цікавий проект у кар'єрі Кейт з'явився у 2008 році. Тоді Грант разом із Семом Рокуеллом, Майклом Шином та іншими взяла участь у створенні такої відмінної картини, як "Фрост проти Ніксона" режисури Рона Ховарда.

Протягом 2009-2010 років фільмографію акторки поповнили вельми схожі за оцінками глядачів, але абсолютно різні за популярністю стрічки Барта Фрейндліха "Нянька за викликом" (2009) й Едварда Цвіха "Любов та інші ліки" (2010).

Кейт Грант перебуває у шлюбі з Дагом Х'юзом.
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар