Марина Жигалова-ОзканРейтинг персони

3.1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Генеральний директор компанії Disney в Росії. 

Отримала диплом МГІМВ на факультеті міжнародних економічних відносин, а також закінчила бізнес-школу Гарвардського університету. Марина Жигалова-Озкан володіє обширним досвідом в області менеджменту і глибоким професійним знанням російського медіа-ринку. У різні роки вона займала керівні позиції в найбільших російських корпораціях. 

До призначення на пост генерального директора "Уолт Дісней Компані СНД" Марина Жигалова-Озкан 6 років успішно працювала в медіа-холдингу "Проф-Медіа". Її кар'єра в компанії розпочалася в 2001 р. з позиції заступника генерального директора, а в 2004 р.  Жигалова-Озкан була призначена першим заступником генерального директора "Проф-Медіа".

Марина Жигалова-Озкан очолює російський офіс The Walt Disney Company з моменту його заснування в квітні 2006 року. Пані Жигалова-Озкан відповідає за розвиток всіх сегментів бізнесу та брендів компанії (Disney, MARVEL і Зоряні Війни) на території країн СНД, Грузії та Монголії. Під керівництвом пані Жигалової-Озкан в Росії був розроблений проект успішного запуску федерального розважального телеканалу для всієї родини - Каналу Disney; спільне підприємство з прокату кінофільмів «Уолт Дісней Студіос Соні Пікчерз Релізінг» займає лідируючі позиції на ринку кінопрокату 5 років поспіль; компанія Disney стала основоположником ліцензійної бізнес-моделі і лідером ринку ліцензування в Росії, а також був запущений найбільший сімейний портал Рунета - www.disney.ru.

У різні роки під керівництвом Марини Жигалової-Озкан були зняті художні фільми і телевізійні проекти, призначені для сімейної аудиторії, а також авторські короткометражні новели.
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар