Ділан Джонс


Dylan Jones
Дата народження:
06 січня 1977

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Британський актор Ділан Джонс народився 6 січня 1977 року. Проживає в Північному Велсі в Сноудонії. Сім'я Ділана займалася кіньми, так з юних років він отримав навички дресирування коней. Ділан отримав освіту в коледжі мистецтв і театральної майстерності. І завдяки своїм пізнанням в області кінного спорту початківець актор отримав можливість прийняти участь в телевізійному фільмі «Мерлін» (1997). З тих самих пір Ділану вдається з'єднувати два своїх головних захоплення в житті - акторську діяльність і роботу з кіньми.

У 2000 році Джонс знімався в німецькому фільмі «Undertaker's Paradise» режисера Маттіаса Оберга. В 2008 грав у картині в жанрі фентезі «Мерлін і останній дракон» Марка Аткінса. У того ж режисера в 2011 році Ділан з'явився в головній ролі пригодницької картини «Орден Дракона», де партнерами по знімальному майданчику були Сесіль Фей і Фет Грінвуд. І з тим же творчим колективом в 2013 році працював у фільмі Аткінса «Лицар смерті». У тому ж 2013 Ділан з'явився в ролі Агента Джонса ще в одній фантастичній картині Марка Аткінса «Джек - вбивця велетнів».

Крім того Джонс грав в інших фільмах, схожих за стилем і жанром, серед яких «Загроза з минулого» (2008) режисера Рейчел Голденберг і «Сім пригод Синдбада» (2010) Бена Хайфліка і Адама Сільвера.

Зараз Ділан Джонс працює над роллю у фантастичному фільмі Марка Л. Лестера «Dragon of Camelot», де оператором виступить режисер по попереднім фільмам, в яких працював Джонс, - Марк Аткінс. В даний момент проект знаходиться на завершальній стадії виробництва і готується до виходу на широкі екрани вже в кінці 2014 року.
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар