Ешлі Джадд - біографія, фільмографія та фото Ешлі Джадд - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Ешлі Джадд


Персона - Ешлі Джадд
Like
«Ashley Judd»
Дата народження:
19 квітня 1968

Біографія

Американська актриса. 

Народилася в Гранада Хіллс, Каліфорнія, США. 

Її мати — відома співачка кантрі Наомі Джадд. В 1972 році батьки Ешлі розійшлися і через два роки Ешлі з мамою і сестрою Вайноною переїхали жити в штат Кентуккі. Сім'я жила дуже бідно, через постійні переїзди Ешлі змінила 12 шкіл. Коли Ешлі виповнилося 14 років дует її матері Наомі і сестри Вайнони "The Judds" став популярним. Матеріальне положення сім'ї значно покращилося. 

Ешлі вчилася на факультеті французької мови і літератури в університеті Кентуккі. Переїхавши до Лос-Анджелеса Ешлі почала зніматися в телесеріалах. Дебютувала в кіно роллю в серіалі "Зоряний шлях: Наступне покоління" (1991). Одночасно Ешлі працювала офіціанткою в ресторані "The Ivy" і відвідувала акторську школу Playhouse West. На великому екрані дебютувала в 1992 р. в комедії "Каффс" Брюса Еванса. Мелодрама "Рубі в раю" став відкриттям на фестивалі в Санденсі. Джадд отримала винагороду Independent Spirit Award. 

В 1994 році Ешлі знялася в невеликій ролі у фільмі "Природжені вбивці" реж. Олівер Стоун. Епізоди з її участю були вирізані з версії для широкого прокату, їх можна побачити в режисерській версії фільму. Через два роки після роботи у Олівера Стоуна їй пощастило зіграти у Майкла Манна в "Сутичці" (1995). Під час роботи над "Сутичкою" у неї зав'язався тривалий роман з Робертом Де Ніро. Після цього фільму їй відразу ж запропонували роль в іншому потенційному хіті - "Час вбивати" (1996). 

В телевізійній драмі "Норма Джин і Мeрілін" (1996) Ешлі повинна була зіграти найзнаменитішу і найбільш закомплексовану жінку Америки - Мeрілін Монро. За роль в цьому фільмі вона отримала номінацію на винагороду "Емі" і "Золотий Глобус". В ролі доктора психології допомагала у пошуках серійного вбивці у фільмі Гері Фледер "Цілуй дівчаток" (1997). Зіграла в трилері "Око очевидця" (1999) Стефана Елліота

Знімалася в таких фільмах як "Свідок" (1999), "Подвійний прорахунок" (1999), "Там, де серце" (2000), "Флірт зі звіром" (2001), "Фріда" (2002), "Амнезія" (2004), "Хелен" (2009), "Переправа" (2009), "Зубна фея" (2010) та інші.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.5 / 10 Голосів: 2


Ім’я
17 вересня 2019
Ваш коментар