Аніл Капур


Anil Kapoor
Дата народження:
24 грудня 1959

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Індійський актор і продюсер. 

Народився Аніл в Чембурі, Індія. 

Аніл знявся в своєму дебютному фільмі "Hamare Tumhare" в 1979, де він грає в епізоді. Після декількох невеликих ролей в таких фільмах, як "Ми вп'ятьох" 1980, "Шакті" 1982, він отримав свою першу головну роль в Індійському фільмі "Ті 7 днів", потім він зіграв у фільмі "Vamsa Vriksham", і грав в головній ролі у фільмі "Pallavi Anu Pallavi" дебютуючого режисера Мані Ратмана. Потім послідували такі успішні індійські фільми, як "Meri Jung" (1985) і "Karma" (1986). У 1987, він зіграв у фільмі "Містер Індія", який був його найуспішнішим касовим хітом на той час і дав йому статус супер зірки. 

У 1988, він знявся у фільмі "Пекуча пристрасть", і отримав винагороду від Filmfare, як кращий актор. Наступного року у нього були ще два фільми хіти – "Рам і Лакхан" і "Птахи". У 1991 він виграв приз критиків за фільм "Миті любові", який провалився в театральній касі, але був успішним за кордоном. У 1992 Аніл знімається в "Синові", за який він отримує другу винагороду Filmfare як кращий актор. Після етапу маленьких касових зборів за наступні декілька років, в 1997 у нього цілих три успішні касові фільми – це "Розставання", "Заклик землі" і "Муки любові". У 1999 у нього знову були два успішні касові фільми "Дружина № 1", "Моє серце для тебе". 

Він отримав національну премію, як кращий актор за роль у фільмі "Заклик". Після ще одного невдалого періоду, в 2005 році нарешті вийшов довгожданий фільм "У вирі неприємностей", який був одним з найбільших фільмів року. 

Аніл став продюсером фільму "Gandhi, My Father (Ганді, мій батько)" (2007).
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар