Джеміма Керк

Увійти через
Реєстрація
 

Джеміма Керк
 
Джеміма Керк (Jemima Kirke)
Дата народження: 26 квітня 1985 1985-04-26
Біографія
 

 Англійська актриса і художниця.

Джеміма Керк народилася 26 квітня 1985 року в Лондоні (Англія, Великобританія) в сім'ї барабанщика Саймона Керка (род.1949) і Лоррейн Керк (Деллал), власниці вантажного бутіка Geminola, який надавав одяг для серіалу Секс у великому місті. Джесса одягнена в сукню з цього бутіка на своєму весіллі в кінці першого сезону Дівчат. У Джеміма є дві сестри - Доміно Керк і Лола Керк, Доміно співачка, а Лола актриса. Незважаючи на те, що Джеміма народилася в Англії, виросла вона в США - в Нью-Йорку. Під час навчання в «Школі Святої Енн» в Брукліні Керк познайомилася і подружилася з нині режисером Ліною Данем.

У 2005 році відбувся дебют Джеміма, як актриси озвучування. Вона озвучила співачку-близнюка у фільмі «Посмішка на камеру.». У 2010 році Джеміма зіграла роль Шарлотти у фільмі своєї подруги-режисера Ліни Данем «Крихітна меблі», за яку отримала номінацію на премію «Gotham Independent Film Awards» (2010). Керк знялася в «крихітна меблів» безкоштовно, тому що при виробництві грошей не вистачало. Незважаючи на те, що фільм виявився прибутковим, Джемімі не заплатили. У 2011 році Керк знялася в кліпі Rival Schools, групи свого друга, на пісню Wring It Out. З 2012 року Джеміма грає роль Джессі Йоханссон в телесеріалі «Дівчата», також режисерській роботі Ліни Данем.

Джеміма вважає себе скоріше художницею, ніж актрисою, незважаючи на всі свої ролі. Вона отримала ступінь бакалавра мистецтва в Род-айлендської Школі Дизайну. В кінці 2011 року відбулася її виставка «Коротка історія».

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
26 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw