Андрій Ківінов


Андрей Кивинов
Дата народження:
25 листопада 1961

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський письменник і сценарист Андрій Володимирович Ківінов народився 25 листопада 1961 року в Ленінграді (Санкт-Петербурзі). У 1982 році завершив навчання в Ленінградському суднобудівному технікумі. А в 1986 отримав диплом в Ленінградському кораблебудівному інституті. Відразу після закінчення інституту почав працювати в міліції, пропрацював там до 1998 року і дослужився до звання підполковника міліції. В останні роки своєї роботи займав посаду начальника відділу Кіровського РУВС Санкт-Петербурга, де займався розкриттям умисних вбивств. За час своєї міліцейської служби отримав нагороду «За відмінну службу в МВС» і медаль «За відмінну службу по охороні громадського порядку».

Наприкінці 1990-х років життя Кивінова кардинально змінилося. Рік він пропрацював в «АЖУР» (Агентство журналістських розслідувань). Маючи за спиною величезний досвід роботи в правоохоронних органах, зайнявся консультуванням кінематографістів, які знімали детективні серіали. А пізніше, відкривши в собі письменницький талант, самостійно почав писати історії і створювати сценарії до фільмів та серіалів пов'язаних з міліцейською тематикою.

Починаючи з 1995 року, Ківінов став автором сценаріїв легендарного серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів», за що був нагороджений премією МВС Росії і занесений до Книги рекордів Санкт-Петербурга за роботу в самому довгограючому серіалі на російських телеекранах. Також він створив сценарії до всіх серій, конкурентній попередній стрічці, детективу «Вбивча сила». Серед його робіт сценарії до серіалів «Опера. Хроніки вбивчої справи »,« Випереджаючи постріл»,«Ляльки чаклуна », комедії« Канікули суворого режиму »Ігоря Зайцева, фільму Олександра Баранова« Любов під прикриттям », детективній стрічці Олександра Котта«Підсадний»і багатьом іншим. Зараз Ківінов зайнятий роботою над серіями стрічок «Бетон» («Псевдонім для героя»), «Максимальний рівень довіри», «Пурга», «Кур’єр з раю» і «Тимчасово недоступний».

Крім того, Андрій Ківінов виконав кілька епізодичних ролей капітанів, майорів і співробітників міліції в серіалах, над якими трудився як сценарист. Його можна побачити в епізодах серіалів «Вбивча сила-3», «Вулиці розбитих ліхтарів», «Кома», фільмі «Канікули суворого режиму» та інших картинах.

Андрій Володимирович проявив себе як талановитий письменник. Починаючи з 1994 року, він створив величезну кількість оповідань, повістей і романів кримінальної тематики. Тираж його книг становив приблизно 10 мільйонів примірників. Два рази (в 2000 і 2002 роках) був лауреатом премії ТЕФІ в номінації «Кращий російський серіал».
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар