Райнхард Клоосс


Reinhard Klooss

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Райнхард Клоосс - німецький продюсер, сценарист і режисер. Райнхард здобув освіту в галузі літератури, після чого почав працювати в якості сценариста на радіо і телебаченні. В 1980-і роки Клоосса запросили працювати драматургом на мюнхенську кіностудію «Constantin Film AG». З 1993 року Райхард почав співпрацювати зі студією «Bavaria Film Distribution», де служив режисером, продюсером і сценаристом. Через два роки (у 1995) він очолив студію «Бабельсберг», а ще через два роки повернувся до Баварії. З 2004 року Клоосс зайняв пост керуючого директора дочірньої компанії «Bavaria Pictures», де він також працював продюсером, режисером і сценаристом. У 2006 році Райнхард продюсував фільми та проекти на «Constantin Film AG».

За свою творчу кар'єру Клоосс став продюсером для більш 20 картин, написав 11 сценаріїв, 5 з яких перетворив на художні та анімаційні фільми. Свою професійну кар'єру розпочав у 1991 році, випустивши на екрани комедію «Вперед, Трабі!» Режисера Петера Тімма, разом з яким написав до неї сценарій. Також він став автором сценарію і режисером (разом з Вольфгангом Бюльдом) продовження фільму «Вперед, Тарбі! 2 », яке вийшло через рік.

Клоос є режисером ряду мультфільмів, серед яких «Динозаврик Урмель» (2006), «Імпі - суперстар!» (2008), «Союз звірів» (2010) і «Тарзан» (2013). У 2009 році на фестивалі анімаційного кіно в Штутгарті Клоосс отримав приз за кращий сценарій до мультфільму «Союз звірів». А в 2013 сам виступив як члена журі на тому ж фестивалі.
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар