Віталій Коневцов


Виталий Коневцов

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський оператор.

Віталій Коневцов народився 15 квітня 1965 року в Союзі Радянських Соціалістичних Республік (зараз оператор має громадянство Російської Федерації). Віталій відвідував заняття у Всеросійському державному інституті кінематографії імені Сергія Аполлінарійовича Герасимова, випускником якого став у 1992 році.

Перші кроки Коневцова в повнометражному художньому кінематографі були зроблені в 1993 році, коли він був зайнятий у виробництві маловідомого фільму Андрія Купермана під назвою "Потрясіння".

Більш-менш популярні проекти в житті оператора з'явилися протягом 2005-2006 років. Тут, безумовно, варто відзначити роботи режисури Оксани Байрак "Жіноча інтуїція 2" з Ольгою Погодіною й Олександром Д'яченком у головних ролях (2005) і тієї ж Оксани Байрак "Аврора", де вже головна роль дісталася Дмитру Харатьяну (2006).

У 2009 році фільмографію Віталія поповнили такі цікаві картини, як "Шлях" Володимира Пасічника та "Любка" Станіслава Мітіна.

У 2017 році вийшов один сезон непоганого, але не найвідомішого серіалу Зіновія Ройзмана "Срібний бір", головним оператором якого як раз був Коневцов.
Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар