Гармоні Корін


Персона - Гармоні Корін
Like
Harmony Korine
Дата народження:
04 січня 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Режисер, сценарист, актор, продюсер.

Народився в Нешвіллі, штат Теннесі в єврейській родині.

Батько майбутнього кінематографіста займався зйомками документальних фільмів для PBS, що в підсумку позначилося і на його синові. Разом вони дивилися взяті напрокат фільми, наприклад стрічки з Бастером Кітоном, тоді Хармоні Корі і перейнявся поезією кіно. Трохи пізніше він сам буде брати для натхнення фільми Вернера Херцога, Жана-Люка Годара, Джона Касаветіса.

Перед великими звершеннями майбутній режисер відучився в середній школі Хіллсборо, в тому ж Нешвіллі, після чого переїжджає до бабусі в Нью-Йорк. Там вивчає в коледжі бізнес-адміністрування і вчиться в Нью-Йоркському Університеті на сценарному факультеті. Однак в останньому він пробув буквально один семестр, що б потім зайнятися професійним скейтбордінгом.

У кіно прийшов частково завдяки оператору Ларрі Кларку, коли вони познайомилися в парку. Хармоні Корін катався на скейті, а фотограф, який знімав для себе, запропонував тому зробити начерки сценарію про життя скейтордістов. Сценарій, який носив назву "Дітки", був готовий через три тижні і показував добу з життя вулиць Нью-Йорка, повій, наркоманів і як це все впливає на культуру підлітків. Стрічка вийшла в 1995 році, під режисурою того ж Ларрі Кларка зі сценарними правками, і стала дебютною для актриси Розаріо Доусон.

У 1997 році на екрани виходить "Гуммо", повнометражна дебютна робота Корі як сценариста і режисера, там же він особисто зіграв одну з ролей. Драма відразу ж визначила майбутній стиль режисера. Для його фільмів характерні нелінійні сюжети, при чому їх може бути відразу декілька і вони найчастіше знаходяться в деяких метафоричних оболонках. Любить експериментувати з плівкою, знімаючи то відразу на VHS касети, то роблячи відео грубозернистим і як би з неоновим відтінком. Його фільми крім технічних моментів, володіють власною стилістикою і естетикою. Не боїться знімати шокуючі сцени дійсності і побутової драми. В "Осля Джуліен" (1999) він запросив на одну з ролей Вернера Херцога, творчістю якого захоплювався в ранньому віці. Цей фільм багато в чому відповідав напрямку Догма-95, куди його запрошував Томас Вінтерберг. Запрошення було відкинуто, але й не прийнято.

Є режисером кліпу для групи Sonic Youth на пісню Sunday, в якому знявся Маколей Калкін. Одружений на Рейчел Корін, актрисі, яку кілька разів задіяв у зйомках своїх фільмів. У них є дочка Лефті Белл Корін.Ім’я:
13 липня 2020
Ваш коментар