Дiна Корзун


Дина Корзун
Дата народження:
13 квітня 1971

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Народилася 13 квітня 1971 року в Смоленську.

Закінчила художню школу. Спочатку Діна Корзун вчилася на факультеті художньої графіки Смоленського педагогічного інституту. Але потім поступила в школу-студію МХАТ на курс А. Б. Покровської. Після закінчення дебютувала на професійній сцені в спектаклі "Любов в Криму" в постановці Р.Козака і отримала премію як краща актриса на фестивалі "Театральні дебюти Москви" в 1995 році. Вона підкорила московську театральну публіку, граючи на сцені МХАТа ім. Чехова Катерину в «Грозі», Сонечку Мармеладову в "Злочині і покаранні". Також цікавими роботами були "Вона" в спектаклі Уїльямса "Не можу уявити, що буде завтра" (реж. Слюсаренко) і Олена в "Сон в літню ніч" Шекспіра (реж. Н. Шейко). У 2000 році Діна Корзун покинула МХАТ ім. Чехова.

У кіно Діна Корзун почала зніматися з 1994 року. Її дебютом стала роль в притчі Маргарити Под'япольськой - короткометражному фільмі «Вона усередині стенів». Першою значимою кінороллю актриси була роль Яї в картині Валерія Тодоровського "Країна глухих". Її приголомшлива гра принесла їй премію "Ніка" і премію московських кінокритиків.

Опісля три роки вона отримала запрошення на головну роль у фільм Павла Павліковського "Останній притулок" /last Resort/, знятий для ВПС. Фільм був нагороджений премією Майкла Пауелла за кращий новий англійський фільм на 54-м-коді кінофестивалі в Едінбургу, а Корзун отримала за нього призи як краща актриса на кінофестивалях в Хихоне (Іспанія) і Салоніках (Греція).
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар