Юрій Кузнецов


Персона - Юрій Кузнецов
Like
Юрий Кузнецов
Дата народження:
03 вересня 1946

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський актор. 

Народився в місті Абакан, Красноярського краю. В 1969 році закінчив акторське відділення Далекосхідного педагогічного інституту мистецтв у Владивостоку (майстерня В. Сундукової, С. Гришко, Н. Крилова). Юрій Кузнецов працював у Хабаровському краєвому театрі драми, в Омському театрі драми, в Театрі комедії ім. Акімова. Серед його театральних робіт: "Каленов Яр" (1979), "Любов і голуби", "Гроші для Марії", "Рядові" та інші. 

У кіно Юрій Кузнецов прийшов вже в солідному віці – 37 років. Тоді, на початку 80-х він зіграв роль Фоменко в знаменитій кіноповісті Семена Арановича "Торпедоносці" і начальника райвідділу міліції у фільмі Олексія Германа "Мій друг Іван Лапшин". Саме завдяки цим картинам перед Кузнецовим відкрилися двері Ленінградського театру Комедії ім. Акімова, куди він був прийнятий в 1986 році. На сцені цього театру він пропрацював близько десяти років. 

Після переїзду в північну столицю посипалося безліч пропозицій зніматися у кіно. Дуже скоро Юрій Кузнецов став одним з найпопулярніших акторів, виконуючи ролі другого плану. Серед його робіт: "Кольє Шарлоти", "Прорив", "Холодне літо 53-го.", "Геній", "Афганський злам", "Над темною водою", "Особливості національного полювання в зимовий період", "Механічна сюїта", "Антикіллер", "Щоденник камікадзе" та інші. 

Справжню славу акторові принесли "Менти" ("Вулиці розбитих ліхтарів"), де Кузнецов виконав роль добродушного підполковника міліції Петренко, шефа доблесної бригади оперативників.Ім’я:
13 грудня 2019
Ваш коментар