Валерія Ланська


Персона - Валерія Ланська
Like
Валерия Ланская
Дата народження:
02 січня 1987
Посилання:
Офіційний сайт

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російська акторка.

Валерія Олександрівна Ланська народилася 2 січня 1987 року в Москві, Московська область, СРСР (зараз це столиця Росії), у сім'ї тренера з фігурного катання Олени Станіславівни Масленнікової та педагога з бальних танців Олександра Зайцева. У неї є сестра Анастасія. Пізніше дівчина взяла собі дівоче прізвище бабусі – Ланська. Завдяки батькам, майбутня акторка займалася художньою гімнастикою і фігурним катанням. У молодості Валерія виступала в Музичному театрі юного актора, а вже в дорослі роки в театрі "Сатирикон" імені Аркадія Райкіна, у театрі імені Є. Вахтангова й у Театрі Місяця. Ланська навчалася в Театральному інституті імені Бориса Щукіна.

Дебют акторки в кінематографі відбувся у 2005 році із серіалу Ігоря Зайцева "Єсенін".

У проміжку часу між 2006 і 2009 роками фільмографію Валерії поповнили кілька цікавих проектів. Тоді Ланська зіграла в картинах "Заєць над безоднею" (2006), "Тариф Новорічний" (2008), "Горобиновий вальс" (2009), а також знялася в шоу "Принцеса цирку", "Жаркий лід".

Протягом 2013-2015 років акторка взяла участь у створенні стрічки "Темний світ: Рівновага" (2013) й у створенні серіалів "Темний світ: Рівновага", "Тимчасово недоступний".

Валерія Ланська перебуває у шлюбі з режисером Стасом Івановим. У пари є син Артемій.Ім’я:
16 грудня 2019
Ваш коментар