Рольф Лассгорд


Rolf Lassgård
Дата народження:
29 березня 1955

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Шведський актор.

Народився в Швеції в місті Естерсунд, розташованому в Емтландском льоні. У дитинстві захоплювався хокеєм і тоді ж почав грати в аматорському театрі, завдяки чому зустрівся з театральним педагогом Інгемар Ліндом, який очолював заснований ним неподалік від Естерсунда Інститут сценічного мистецтва.

У 1975-1978 роках навчався в школі сценічного мистецтва в Мальме, де познайомився з режисером Петером Оскарсоном. Завдяки йому він зміг влаштуватися в Сконському театр, в якому пропрацював чотири роки. У 1980 році він вперше знявся в телевізійній постановці «Сну в літню ніч». У 1982 році Рольф переїхав в Евле, де став грати в щойно заснованому Народному театрі. Одночасно він почав зніматися на другорядних ролях в кіно.

У головних ролях він знявся лише в 1991 році у фільмі «Önskas», проте помічений критиками був лише після фільму «Min store tjocke far» ( «Мій великий, товстий батько», 1992). Надалі він зіграв роль комісара Курта Валландера в серії картин, знятих за творами Хенніга Манкелля, а також роль Гунвальд Ларссона в ряді фільмів про комісара поліції Мартіні Бекке.

У 1993 році Лассгорд отримав за свою роль в картині «Мій великий, товстий батько» «Золотого жука» в номінації «Краща чоловіча роль».
Постери
Ім’я:
23 січня 2021
Ваш коментар