Метт ЛеБлан


Персона - Метт ЛеБлан
Like
Matt LeBlanc
Дата народження:
25 липня 1967

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський актор.

Батька Метта звуть Пол Леблан, ім'я матері - Пет Гроссман. У Метта є ірландські, німецькі, англійські і французькі корені з боку батька і італійські з боку матері. Майже завжди Метт виконував ролі італійців. Коли Метту було 8 років, він мріяв стати мотогонщиком. Він навіть брав участь в юнацьких змаганнях, перед тим як вирішив закинути це заняття. В молодості він також займався плотницким справою і воно йому добре давалося. У шкільні роки він став володарем премії «Золотий молоток». Крім цього Метт займався в театрі культури і мистецтв, виконував роль Ісуса у виставі «Ісус Христос Суперзірка». Леблан закінчив Північну Школу в місті Ньютон в 1985 році. До цього він навчався в школі Френка Ешлі там же в м Ньютон в Массачусетсі. Після закінчення школи він вступив до Уентуортовскій технічний інститут в Бостоні, але кинув його незабаром після початку другого семестру.

В кінці 1980-х Леблан став з'являтися в деяких телевізійних рекламних роликах, включаючи реклами таких відомих брендів як Heinz, Levi's і Coca-Cola. Метт розповідав, як після зйомок тільки одного такого ролика міг дозволити собі купити будинок, машину, мотоцикл і повна шафа одягу. У 1988 він отримав свою першу роль в телевізійній драмі ТБ 101, яка знімалася всього один сезон. Трохи пізніше Метт Леблан взяв участь в зйомках кліпу Боба Сигера «Night Moves», в 1990 знімався в кліпі Джона Бон Джові на саундтрек «Miracle» для фільму «Молоді стрілки 2». У 1991 році отримав роль в кліпі Аланіс Моріссетт на сингл «Walk Away», в якому виконав роль хлопця співачки. У тому ж 1991 продовжив кар'єру в серіалі «Одружені ... з дітьми». Крім цього Леблан з'являвся в одній серії серіалу «Щоденник червоної туфельки».

Зрештою, в 1994 році, Метт Леблан отримав свою велику роль Джої Тріббіані в телесеріалі «Друзі». Він знімався в цій ролі близько 12 років - 10 сезонів в серіалі «Друзі» і 2 сезони в продовженні під назвою «Джоуї». Коли Метт Леблан проходив прослуховування на роль Джої Тріббіані, в кишені у нього було 11 доларів. Після того як актори отримали свій перший гонорар, Метт нарешті зміг купити собі гарячий обід. «Друзі» стали надзвичайно вдалим проектом, і Леблан разом зі своїми колегами по знімальному майданчику заробив широке визнання серед телеглядачів. Інші найпомітніші свої ролі Метт Леблан зіграв в таких фільмах, як «Ед» (1996), «Загублені в космосі» (1998), «Ангели Чарлі» (2000) і «Всі чоловіки королеви» (2001).

Леблан не з'являвся на екрані з тих пір, як був закритий проект «Джоуї» до 2011 року. В цей час він виступав в якості продюсера зі своєю продюсерською компанією Fort Hill Productions, яку він організував разом з партнером Джо Голдстоуном. Їх компанія була співпродюсером телевізійного фільму «Принц» в 2006 р.

У 2011 році Леблан знімається в новому серіалі «Епізоди», в якому грає вигадану версію самого себе. У 2012 році був запрошений в якості гостя на британську телепередачу Top Gear, проїхавши найшвидше коло серед гостей. У 2016 році Леблан стає новим ведучим автомобільного шоу Top Gear разом з актором і продюсером Крісом Евансом.


ПостериІм’я:
16 листопада 2019
Ваш коментар