Бенсон Лі


Benson Lee

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Бенсон Лі - режисер, сценарист і продюсер американо-корейського походження. Народився 3 листопада 1969 року в Лос-Анджелесі, Каліфорнія (США). За свою творчу кар'єру трудився над ігровими та документальними картинами більш 15 років і продовжує розвиватися в цій сфері досі. Першим фільм, в якому він проявив всі можливі кіноталанти вийшов на екрани в 1998 році. Трилер «Міс понеділок» був створений Бенсоном за власним сценарієм, він також взяв участь як виконавець однієї з ролей і продюсер. Дебютна робота потрапила до конкурсної програми кінофестивалю Санденс і отримала Спеціальний приз журі, який вручається найкращому акторові.

У 2002 році Лі працював як співпродюсер картини «Black picked fance» режисера Серджо Гоеса. А через 6 років (у 2008 році) Бенсон пропонує глядачам свій новий фільм - документальну стрічку «Планета бі-боїв», що розповідає про історію, культуру і обширне поняття в світі мистецтва бі-боїв. Фільм виявився одним з найуспішніших касових документальних проектів 2008 року в Америці. Прокат стрічки поширився далеко за межі Америки, його побачили глядачі більш ніж 30 країн світу.

У 2011 році Бенсон Лі зайнявся адаптацією «Планети бі-боїв» у версію 3D кіно для компанії Соні Пікчерс. Фільм зветься «Королі танцполу» («Battle of The Year»), прем'єра якого відбулася 20 вересня 2013 року. У головних ролях виступили Джош Хеллоуей, Лас Алонсо, Джош Пек і Кейті Лотц.

В даний час режисер працює над створенням документальної картини «One Korea 3D», що розповідає про концерт за мир, за типом «Лайв Ейд» (засоби з якого пішли на допомогу постраждалим від голоду в Ефіопії), який пройде осіннім днем 2014 року одночасно в Південній та Північній Кореї. Ще один розпочатий проект носить назву - «В пошуках Сеула» («Seoul Searching») - комедії про підлітків 80-х, які потрапляють в літній табір в Сеулі щоб дізнатися що таке бути справжніми корейцями. І так самі благі наміри переростають в самі незабутні пригоди. Прем'єри цих фільмів заплановані на 2015 рік.
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар