Рашель Лефевр


Rachelle Lefevre
Дата народження:
01 лютого 1979

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Канадська актриса Рашель Лефевр народилася 1 лютого 1979 року в Квебеку, в Монреалі, в родині матері - психолога і батька - викладача англійської мови. Дівчина прекрасно володіє англійською та французькою мовами. Рашель має французьке та єврейське коріння. Родичі по батьківській лінії були французами. Після розлучення, мати вийшла заміж за рабина.

Перша освіта Рашель отримала в коледжі Доусона, де вивчала художнє мистецтво, також впродовж двох років вона освоювала театральну майстерність в школі Натікса в штаті Массачусетс. Після цього отримала диплом за спеціальністю літератури в найстарішому університеті Макгілла в Канаді. Перші роки після закінчення інституту працювала офіціанткою в Монреальському суші-барі. За щасливої нагоди один клієнт запропонував красивій дівчині взяти участь в пробах на роль в ситкомі, чим вона і скористалася. Так в кінці 1990-х Лефевр почала свою кар'єру актриси. Спершу Рашель відточувала професійну майстерність в телевізійних серіалах. Її можна було побачити в серіалі в жанрі жахів «Голод», у фантастичному серіалі «Зачаровані», «Томмі-перевертень» і драматичному серіалі «Факультет». Після успішного старту в 1999 році Рашель отримала запрошення від режисера П'єра Чанга на одну з головних ролей у фантастичній повнометражній стрічці «Легенда Сонної Лощини».

Починаючи з 2000-х актрису помітили продюсери і режисери, і стали все частіше запрошувати на проби в серіалах і фільмах. За свою акторську кар'єру Рашель встигла виконати більше 60 ролей. У 2002 році Лефевр засвітилася в трилері Джорджа Клуні «Зізнання небезпечної людини» і через два роки виїхала підкорювати Голлівуд. Першою роботою в Каліфорнії стала драматична стрічка Чазза Пальмінтері «Ноель».

Багато глядачів пам'ятають Рашель по фантастичному фільму «Сутінки», який вийшов на екрани в 2008 році. Для відтворення правильного образу своєї героїні Вікторії, Рошаль довгий час спостерігала відео з левами, запам'ятовуючи їх повадки і характер, для того щоб в кадрі створити відчуття справжньої хижачки. Через рік після прем'єри фільму, актриса з'явилася в наступній частині фільму «Сутінки. Сага. Молодий місяць ».

У 2013 році Лефевр можна було побачити одразу в трьох нових образах: вона знялася в ролі Мелані в бойовику «Штурм Білого Дому» майстра фільмів-катастроф Роланда Еммеріха, в одній з ролей кримінальної комедії Уейна Креймер «Хроніки ломбарду», у головній ролі детективного серіалу «Під куполом» і у фільмі Гері Фледера «Останній рубіж». Також в тому ж році вона займалася озвученням канадського анімаційного фільму «Саріла: Загублена земля». Зараз знімається разом з Джоном Кьюсаком і Райаном Філіпом в трилері «Виправлення».
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар