Пол Леонард-Морган


Paul Leonard-Morgan

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Пол Леонард-Морган - шотландський композитор, автор саундтреків до безлічі кінофільмів і телевізійних серіалів, володар премії «BAFTA». Пол народився в 1974 році, а в світі кінематографа з'явився наприкінці 1990-х. Вперше його музика прозвучала в серіалі «Безмовний свідок».

Два десятиліття Пол працює над створенням музичних тем для різних кінофільмів, за що неодноразово був нагороджений на різних престижних фестивалях. Першу нагороду «BAFTA» він отримав у 2000 році за створення саундтреку до короткометражної стрічки «Pineapple». Через чотири роки він знову був номінований на ту ж премію, а також на «Ivor Novello award» за роботу над телевізійним трилером «Fallen» режисера Омара Мадха.

На початку 2000-х Леонард-Морган написав музику до кількох серій популярного британського серіалу «Привиди», саундтрек до 7 серії серіалу також приніс його творцеві номінацію на «BAFTA».

У 2007 році Пол був запрошений як композитор в документальний фільм Джеймса Ранси «Мама Гаррі Поттера», що містить рідкісне відверте інтерв'ю творця поттеріани Джоан Роулінг.

Наступного року його творіння прозвучали в документальній серії ВВС «Scotland's History», а кількома роками раніше він також працював над проектом ВВС «Галапагос». У тому ж 2008 Леонард-Морган випустив свій перший альбом і був запрошений для написання нового олімпійського гімну для збірної США.

Величезним успіхом обернулася робота Пола в фантастичному трилері «Області пітьми» з Бредлі Купером і Робертом Де Ніро в головних ролях (режисер Ніл Бергер). За музику до цієї стрічки Пол був удостоєний номінації престижної премії «World Soundtrack Discovery Award» у 2011 році. Фільм мав величезний успіх в прокаті по всьому світу. У 2012 році композитор трудився над створенням музики до фантастичного бойовика «Суддя Дредд» Піта Тревіса, який очолював рейтинги кінофільмів цілих два роки.

В 2013 відразу три музичних композиції Леонарда-Моргана потрапили в абсолютно різні фільми: китайсько-британський пригодницький бойовик «Легенди: Гробниця дракона» Еріка Стайлза, короткометражну 10-хвилинну стрічку «Щеня» (з героями мультфільму «Гидкий я - 2»), а також в анімаційний фільм «Прогулянки з динозаврами» режисера та аніматора Беррі Кука і творця програм і фільмів ВВС Ніла Найтінгейла.
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар