Ентоні Леондіс


Anthony Leondis
Дата народження:
24 березня 1972

Рейтинг персони

1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Ентоні Леондіс - американський режисер, сценарист і актор озвучування в мультфільмах, відомий як режисер анімаційного фільму «Ігор».

Ентоні народився 24 березня 1972 року в Нью-Йорку. Свою творчу кар'єру почав в якості художника-розкадровника в таких мультфільмах, як «Принц Єгипту» і «Король Лев 2: Гордість Сімби». Трохи пізніше він почав співпрацювати зі студією «DisneyToon Studios», його першою роботою на студії в якості співавтора сценарію став сімейний мультфільм «Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка» у 2005 році.

У тому ж 2005 році Леондіс дебютував як режисер, створивши разом з колегою режисером Майклом ЛаБашем продовження фантастичного мультфільму «Ліло і Стіч 2: Велика проблема Стіча». Крім того вони вдвох виступили і сценаристами анімаційної картини, і, до слова, разом працювали над розповіддю в попередній стрічці. Картина вийшла на екрани в середині серпня 2005 року, відразу після чого, Ентоні впритул зайнявся своїм наступним режисерським проектом - комедійним мультфільмом «Ігор». Леондіс виступив не тільки режисером, але й одним зі сценаристів мультфільму, а також озвучив одного з персонажів. А разом з ним ролі озвучували Джон Кьюсак (Ігор), Моллі Шеннон (Єва), Стів Бушемі (СоВсехНог) і багато інших акторів. Прем'єра «Ігоря» відбулася 19 вересня 2008 року завдяки компаніям «Exodus Film Group», «Sparx Animation Studios» і «MGM». Фільм отримав змішані відгуки від професійних критиків, і, там не менше, приніс задоволення юним і дорослим глядачам з усіх куточків світу.

У 2011 році Леондіс виступив як режисер короткометражної анімаційної стрічки «Кунг-Фу Панда: Секрети Майстрів», в якій також його голосом заговорив персонаж Молодого Крока.

У 2009 році стало відомо, що Ентоні Леондіс на студії «DreamWorks Animation» виступить режисером нового комедійного мультфільму «Відділ потойбічних справ», який розповість глядачам історію про секретну організацію, яка бореться зі злими привидами. У 2012 році творці фільму, оголосили про плани завершення проекту до 2015 року, дата прем'єри призначена на 5 червня.
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар