Володимир Лєрт - біографія, фільмографія та фото Володимир Лєрт - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Володимир Лєрт


Персона - Володимир Лєрт
Like
«Владимир Кохнович»
Дата народження:
12 червня 1979

Біографія

Американський і український кінорежисер, сценарист, продюсер.

Народився 12 червня 1979 року в Ризі. Мати Белла була бухгалтером на складі. Батько, Володимир Кохновіч-старший, який працював слюсарем на заводі, дуже любив кіно, не пропускав жодного нового фільму, що виходив у радянський прокат. Кожні вихідні Володимир разом зі своїм батьком проводили в кінотеатрах. В дитинстві Володимир вирішив пов'язати своє життя з кінематографом.

Після розвалу СРСР з батьками емігрував до США (Денвер). У Колорадо працював де доведеться, починаючи від мийника посуду в ресторані, до розвізника автодеталей. У 2001 вирішив здійснити свою давню мрію. Він залишив батьків і переїхав до Каліфорнії, де вступив відразу до двох навчальних закладів: Голлівудської кіношколи «Brooks Institute» і школи акторської майстерності «International Actors School» в Лос-Анджелесі.

Свою кар'єру в кіноіндустрії почав як помічник продюсера, одночасно підробляючи актором другого плану на зйомках багатьох відомих голлівудських картин. У серпні 2006 Лерта запрошують до України бути режисером серії рекламних роликів. Закінчивши зйомки, задумав кіно та залишився в Києві. Режисер фільму «Відторгнення», який мав вийти восени 2010. Він також зняв кліп до пісні гурту Бумбокс — «Наодинці», на сюжет свого фільму. Прем'єра кліпу відбулася на каналі MTV в грудні 2009 року.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
6.0 / 10 Голосів: 1


Ім’я
18 вересня 2019
Ваш коментар