Ендрю Лінкольн


Andrew Lincoln
Дата народження:
14 вересня 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Англійський актор. 

Відомий своїми ролями у телесеріалах «Це життя», «Вчителі», «Потойбічне життя» і кінофільмах «Реальна любов» та «Серцеїд». Широка популярність прийшла з виходом на екрани телесеріалу «І мертві підуть», де зіграв головну роль — шерифа Ріка Граймса.

Ендрю Лінкольн народився в Лондоні, Англія. Його батько був британським інженером будівництва, а мати працювала медсестрою. Все дитинство актора пройшло в місті Галл, але коли йому виповнилось 10 років, родина Ендрю переїхала у нове місто, під назвою Бат. Після закінчення «Beechen Cliff School» Ендрю відвідував Королівську академію драматичного мистецтва, де змінив своє прізвище Клаттербак на Лінкольн. Перша поява актора на екрані відбулася у одному з епізодів телесеріалу Drop the Dead Donkey у 1994 році. Його брат — Річард Клаттербак працює заступником директора школи святого Лаврентія у місті Бредфорд-на-Ейвоні.

Ендрю Лінкольн навчався в Королівській академії театрального мистецтва і прославився своєю роллю юриста-практика в хітовій драмі BBC «Це життя». Успіх послідував після серії ролей в кіно і на ТБ, зокрема в серіалі «Гангстер №1», де він знявся разом з Малкольмом Макдавеллом. У 2001 році Лінкольн почав зніматися в трирічному проекті — комедійній драмі «Вчителі», за роль в якій він був номінований на премію «Британської академії кіно і телебачення». У 2003 році він потрапив у зоряний склад романтичної комедії Річарда Кертіса «Реальна любов». За весь період своєї кар'єри Лінкольн зіграв кілька театральних ролей, схвалених критиками, зокрема роль бабія Дейла в п'єсі Джеса Баттерворта «Parlour Song». Так само Лінкольн знявся з Ванессою Параді у французькому фільмі «Серцеїд». У 2010 році взяв участь у зйомках першого сезону телесеріалу «І мертві підуть», де зіграв роль головного персонажа Ріка Граймса, котрий був шерифом невеликого містечка.

Приватне життя

10 червня 2006 року Ендрю Лінкольн одружився з Гаель Андерсон — дочкою відомого музиканта Яна Андерсона, лідера гурту Jethro Tull. На весільній церемонії пелюстки квітів розкидувала Епплі Мартін (дочка американської актриси Гвінет Пелтроу та музиканта Кріса Мартіна, лідера гурту Coldplay). 10 вересня 2007 року у подружжя народилася дочка.Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар