Зої Лістер Джонс


Zoe Lister-Jones
Дата народження:
01 вересня 1982

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса, драматург, продюсер і сценарист.

Лістер-Джонс народилася і виросла в Брукліні, Нью-Йорк, в родині фотографа і художника. Вона закінчила школу мистецтв Тиша при Нью-Йоркському університеті, а в середині 2000-х почала професійну кар'єру з'являючись на обох; бродвейській і офф-бродвейській сценах. У 2004 році вона також створила власне шоу однієї жінки, Codependence Is a Four-Letter Word.

Також як і багато інших офф-бродвейські актори, Лістер-Джонс грала різноманітні гостьові ролі в серіалах «Закон і порядок», «Закон і порядок: Спеціальний корпус», «Закон і порядок: Злочинний намір» і «Закон і порядок: Суд присяжних ». Також Лістер-Джонс грала другорядні і головні ролі в серії незалежних кінофільмів, в деяких з яких також виступала як сценарист.

На телебаченні у Лістер-Джонс була регулярна роль в комедійному шоу Adult Swim «Передислокація» з 2009 по 2010 рік. З тих пір вона грала роль подруги головної героїні у ситкомі NBC «Уїтні» (2011-2013), а після його закриття знялася в провальному багатокамерному ситкомі CBS «У друзів життя краще». У 2015 році вона взяла на себе другорядну роль в ситкомі Fox «Нова». Незабаром вона отримала одну з головних ролей в ситкомі CBS «Життя в деталях».Постери
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар