Люсі Лью


Lucy Liu
Дата народження:
02 грудня 1968

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Актриса, продюсер, режисер.

Повне ім'я: Люсі Алексіс Лью.

Місце народження: Джексон Хайтс, Куїнс, Нью-Йорк, США.

Виросла в сім'ї китайських іммігрантів, була молодшою ​​серед трьох дітей. Англійську почала вчити у віці п'яти років. Незважаючи на те, що в американському кіно дівчинка могла побачити не так вже й багато акторів з азіатською зовнішністю, вона, тим не менш, мріяла змалку про акторську кар'єру.

Закінчивши престижну Вищу Школу Stuyvesant, дівчина надходить спочатку в Нью-Йорський університет, а після в Мічиганський університет. В останньому вона вивчає культуру і мови Азії, закінчивши його з дипломом бакалавра. За період навчання в університеті, майбутня актриса і відкрила для себе світ акторської гри. Це трапилося, коли її запросили на одну з ролей у студентську постановку "Аліси в країні чудес". По закінченню університету спочатку підробляла офіціанткою, поки її в метро не помічає агент по набору акторів.

З'являється Люсі Лью спершу в рекламному ролику, після чого і сама починає активно ходити на кастинги як в телепроекти, так і в більш серйозні починання. Перші ролі, як це зазвичай і буває у початківців артистів, припадають на телесеріали, при чому на досить успішні й відомі телесеріали. Тут варто згадати її нехай і невеликі, але ролі в "Секретних матеріалах", "Беверлі-Хіллз 90210". Це були 90-ті, до середини вона з'являється знову таки в невеликий, але помітної ролі у фільмі за участю Тома Круза "Джеррі Магуайр" (1996). У 1991 році у Люсі Лью виявляють в пухлину в грудях, яка, як виявилася, була доброякісною, проте її видалили. У 1999 актрису можна побачити вже в супроводі Мела Гібсона в кримінальному фільмі "Розплата". При цьому актриса час від часу озвучує мультсеріали, серед яких "Футурама", "Сімпсони", "Цар гори", "Пригоди Джекі Чана" і не тільки.

У 2000 році на екрани виходить комедійний екшн "Ангели Чарлі", де Люсі Лью грає одну зі своїх найвідоміших ролей. Фільм пізніше отримує сіквел, а напарницями по знімальному майданчику стали Дрю Беррімор і Камерон Діаз. У цей же період актриса зустрічається зі сценаристом Заком Халмом, з яким збирається в 2004 зіграти весілля, однак це так і не відбувається. Успіх "Ангелів Чарлі" дав сильний старт акторській кар'єрі. Вона з'являється в багатьох високобюджетних фільмах, які потрапляють прямо у великий прокат. У 2003, наприклад, Люсі Лью зіграла в "Убити Білла" Квентіна Тарантіно з неймовірним акторським складом. Далі знімається не тільки в кінотеатральних фільмах, знімається в серіалах і ще озвучує персонажів у мультфільмах.

Багато з'являючись на екранах кінотеатрів та телебачення, актриса намагається приділяти час не тільки своїй роботі, а й благодійності, постійно приймаючи участь в різного роду зборах і аукціонах. Будучи прихильником геїв і лесбіянок, в 2011 році актриса стала прес-секретарем компанії по захисту прав людини. Захоплюючись ще з університетських часів всілякими релігійними течіями, свого часу цікавилася даосизмом, буддизмом і каббалой.Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар