Ані Лорак


Ани Лорак
Дата народження:
27 вересня 1978

Рейтинг персони

6.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 27

Біографія

 Співачка, композитор і автор текстів, актриса.

Представляла Україну на «Євробаченні-2008» з піснею «Shady Lady» і зайняла 2-е місце. Кожна її пісня - суперхіт, кожен виступ - перформанс світового рівня. Там, де з'являється Ані Лорак - завжди неймовірне шоу, справжнє свято краси і музики У 2018 році відбулася прем' єра грандіозного шоу Ані Лорак «DIVA», яке ознаменувало початок нового етапу в музичній кар'єрі співачки. Шоу справило небувалий фурор і було відзначено музичними критиками і продовжує збирати нагороди в номінації «Найкраще шоу» престижних музичних премій. Працьовитість і завзятість допомогли Ані Лорак по праву отримати статус Діви нашого шоу-бізнесу. За час своєї творчої діяльності Ані Лорак ставала володаркою престижних титулів («Краща співачка», «Людина року», «Найкрасивіша жінка», «Fashion співачка», «Пісня року», «Краще концертне шоу») і сотень нагород (Премії МУЗ-ТВ, RU.TV, MUSICBOX, ЖАРА, Вища ліга, BraVo, Fashion People Awards, ZD Awards, EMA, «Золотий Грамофон» та інші) і виступала на сценах найвідоміших світових концертних майданчиків. В її активі 2 грандіозних шоу - «Кароліна» (2013) і «DIVA» (2018), 16 альбомів, біографічний відеофільм, 50 відеокліпи, а також безліч «золотих» і «платинових» дисків. Діва Ані Лорак - одна з найсильніших вокалісток сучасності. Співачка неймовірної краси, унікальний голос якої в 4,5 октави, підкорив мільйони слухачів по всьому світу!

 Ані Лорак з успіхом виступає на сценах Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдавії, Азербайджану, Латвії, Литви, Естонії, ОАЕ, Туреччини, Ізраїлю, Німеччини, США, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Мальти, Угорщини, Польщі. Співачка несе важливу місію - дарувати свої пісні якомога більшій кількості слухачів по всьому світу. І найважливіше - своєю творчістю робити людей щасливими.

 Ані Лорак (справжнє ім'я - Кароліна Куєк) народилася 27 вересня 1978 на Буковині. У 1995 році перемогла в телевізійному конкурсі «Ранкова зірка» - тоді і взяла псевдонім Ані Лорак (ім'я Кароліна, прочитане справа наліво) оскільки на конкурсі вже була заявлена ​​співачка з псевдонімом Кароліна. У 1996 році отримала гран-прі конкурсу Big Apple Music (Нью-Йорк). У 1999 році удостоїлася звання наймолодшої заслуженої артистки України. У 2004 році стала послом Доброї Волі ООН. У 2008 році посіла друге місце на музичному конкурсі «Євробачення», в цьому ж році отримала звання народної артистки України. Після участі в конкурсі була визнана «Кращим артистом Євробачення», а також отримала нагороду «Artistic Award Eurovision Song Contest» в Лондоні.
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 14 квітня 2017 19:56
0
Гість 21 жовтня 2014 18:52
Слава Украини
Клала вона на Україну. Для Кароліни Батьківщина там, де більше платять.
.
Гість
Гість 21 жовтня 2014 18:52
0
Слава Украини
.