Філ Лорд - біографія, фільмографія та фото Філ Лорд - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Філ Лорд


Персона - Філ Лорд
Like
«Phil Lord»

Біографія

Американський режисер, сценарист, продюсер і актор. 

Народився в 1977 році в Маямі, Флорида, США. 

З відзнакою закінчив в 1997 році Дартмутський  коледж за фахом "Історія мистецтв". Його студентський короткометражний мультфільм "Man Bites Breakfast" переміг у номінації "Кращий анімаційний фільм" на Кіно і відео фестивалі в Новій Англії і брав участь в декількох інших фестивалях, включаючи Міжнародну асоціацію анімаційного кіно - Схід і Міжнародну асоціацію анімаційного кіно – Сан-Франциско. 

Дебютував у кіно в якості сценариста сценарієм до епізоду серіалу "Зої, Дункан, Джек і Джейн" (1999). Як режисер повнометражного кіно дебютував в 2009 році анімаційним фільмом "Мінлива хмарність, часом фрикадельки". 

Філ Лорд і Крістофер Міллер на початку своєї кар'єри разом створювали мультфільми в Дартмутському коледжі, де і привернули до себе увагу "Walt Disney Company". Так вони стали виконавчими продюсерами і режисерами мульт-серіалу MTV "Clone High". 

Крім того, Лорд і Міллер були виконавчими  сопродюсерами ситкому "Як я зустрів вашу маму", володаря "Еммі", що вийшов на телеекрани в 2005 році. Вони виступили виконавчими продюсерами телепроектів "Awesometown" за участю комедійної групи The Lonely Island, а також пілотної серії "Філа Хендрі". Лорд і Міллер також стали консультуючими продюсерами серіалу "Джейк вчора, сьогодні, завтра" і "Cracking Up", сценаристами-продюсерами серіалів "Шоу МЕтодМена і РедМена" і "Люіс". 

Лорд озвучив Директора Скадворта і Чингіз-хана в "Clone High" і виконав роль Білла в "Керолайн у великому місті".


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.0 / 10 Голосів: 1


Ім’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар