Єлізавета Лотова


Персона - Єлізавета Лотова
Like
Елизавета Лотова

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російська акторка.

Єлизавета Ігорівна Лотова (при народженні мала ім'я Тетяна) народилася 4 січня 1985 року в Москві, СРСР (зараз це Росія), у медичній сім'ї Ігоря Лотового. У дитинстві майбутня акторка планувала піти стопами батьків і стати хірургом, але передумала. До 7 років вона мала ім'я Таня (воно ж записано в її паспорті), але після хрещення стала Єлизаветою. Коли Лотова була ще зовсім маленькою, її батьки розлучилися. З 5 років майбутня акторка займалася фортепіано, що допомогло її навчатися в Музичній школі імені С. Прокоф'єва в Гнесинці. Також Єлизавета навчалася в Англійській спецшколі №1. В 11 класі Лотова відвідувала курси в ГІТІС, що і допомогло їй кинути мрії про пластичну хірургію заради гри на сцені. Акторську освіту вона вже отримувала у Школі-студії Московського художнього академічного театру.

Дебют Єлизавети в кінематографі відбувся з дуже відомого фільму Вартана Акопяна "Платон".

За 2008-2013 роки Лотова взяла участь у створенні картини "Звідки беруться діти?" (2008) і серіалів "Розвідниця", "Справа честі".

Протягом 2014-2016 років акторка знялася в таких шоу, як "Практика", "Учителі", "Сімейний бізнес".

Єлизавета Лотова була заміжня за якимось актором Євгеном, про що не любить говорити. Від цього чоловіка акторка має дочку Василісу.Ім’я:
14 грудня 2019
Ваш коментар