Кейті Лотц


Caity Lotz
Дата народження:
30 грудня 1986

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 13

Біографія

Кейті Лотц - американська актриса, народилася 30 грудня 1986 в Сан-Дієго штату Каліфорнія, США. Свою долю пов'язала з танцями, і тільки через деякий час з'явилася в незначній ролі спортивного комедійного відео серіалу «Досягни успіху 3: Все або нічого». Через рік Лотц можна було побачити на телеекрані в ролі Стефані в драматичному серіалі «Божевільні». Актриса далі продовжувала відточувати свої акторські навички в серіалах («Закон і порядок: Лос-Анджелес», «Спецназ: Сан-Дієго», «Пекуча любов» та інші). У 2011 році Кейті встигла зіграти в комедійному серіалі з елементами жаху «Долина смерті» і в головній ролі Анни в детективному трилері Ніколаса МакКкарті «Пакт». Наступного року все відбулося за таким же принципом: актрису запросили на головну роль в британський фантастичний трилер «Машина» режисера Карадог В. Джеймса і паралельно на роль Чорної канарки в пригодницький серіал «Стріла».

Танцювальне минуле актриси прийшлося в наступній ролі як ніколи доречно. У 2013 році відбулася прем'єра 3D версії танцювального фільму про історію культури бі-боєв «Королі танцполу» («Battle of The Year»), режисером якого виступив Бенсон Лі. Лотц виконала роль Стейсі, а знімальну площадку ділила з Джошем Холлоуейем, Лас Алонсо і Джошем Пеком.

Однією з останніх зіграних на сьогодні ролей стала Сьюзан Хадсон в драмі Майкла Крістоффа «Життя в лисячій норі» (2013).Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар